Scott Disick wkurzony na Sofię Richie, ona na niego. Jaden Smith i Bella Banos to odskocznie?

2020-10-15 13:01 mm
Sofia Richie, Scott Disick, Jaden Smith, Bella Banos
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News, KAMA/Backgrid/East News, Pichichipixx.com / Splash News/EAST NEWS

Jak Scott Disick zareagował na zdjęcia swojej byłej dziewczyny z Jadenem Smithem? Jak Sofia Richie zareagowała na plotki o romansie Scotta z Bellą Banos? I co na to wszystko Kourtney Kardashian? Z trójkąta niespodziewanie zrobił się pięciobok, a do sieci trafiają kolejne przecieki na temat spraw sercowych celebrytów. Kto, z kim, kiedy i dlaczego?

Telenowela "Scott Disick i Sofia Richie", odcinek 1125, "Zazdrość"

Ojciec trójki dzieci Kourtney Kardashian, który co prawda niedawno z własnej woli porzucił znacznie młodszą od siebie Sofię Richie, nie może spokojnie patrzeć, jak ta tuli się do swojego przyjaciela, Jadena Smitha. Z kolei była dziewczyna Scotta wkurza się, kiedy ten ponownie wpada w objęcia dawnej znajomej, Belli Banos.

Co z tego wyniknie? 

Część internautów obserwujących ten miłosny pięciobok pisze już wprost: to tylko kwestia czasu, jak Scott Disick i Sofia Richie znów będą parą!

Lady Gaga topless | ESKA XD - Hotplota #5

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Scott wkurza się na Sofię, Sofia wkurza się na Scotta

Informatorzy jednego z amerykańskich serwisów plotkarskich donoszą, że Scott Disick mocno zdenerwował się, kiedy zobaczył w sieci zdjęcia Sofii Richie i Jadena Smitha tulących się do siebie na plaży. Co prawda syn Willa Smitha zapewnia, że Sofia jest dla niego bliską przyjaciółką, ale przecież wszyscy dobrze pamiętamy, że oboje byli kiedyś parą. Wychodzi więc na to, że zachowanie Scotta przypominające przysłowiowego "psa ogrodnika" nie jest do końca bezpodstawne...

Czy umawiając się z Bellą Banos Scott Disick chciał ukarać swoją ex? 

Jeśli tak, to chyba osiągnął swój cel. Źródła innego serwisu podają, że Sofia Richie zareagowała bardzo nerwowo, kiedy dowiedziała się, że Scott znów kręci z 24-letnią modelką.

Coraz częściej słychać głosy, że zazdrość u Scotta i Sofii dowodzi tylko temu, że obojgu wciąż na sobie zależy i prędzej czy później znów będą razem. Zdaniem wielu komentujących, Bella Banos i Jaden Smith to tylko odskocznie, a Scott i Sofia umawiają się z nimi tylko po to, żeby wkurzyć ex partnera.

Nie zapominajmy jednak, że w całej tej układance jest jeszcze ta piąta: Kourtney Kardashian. Być może spokojnie przygląda się wszystkiemu z boku i cierpliwie czeka, aż Scott w końcu dojrzeje do powrotu na łono rodziny?

Jak myślicie?

NAJNOWSZE