Scooter Braun nie odpowie na posty Taylor Swift. "To toksyczne!"

2019-11-22 8:49 kp
Taylor Swift, Scooter Braun
Autor: AUG/FaceToFace/REPORTER; Rex Features/East News

Scooter Braun unika publicznego wypowiadania się na temat kwestii związanych z przejęciem przez niego praw do muzyki Taylor Swift. Podczas gdy wokalistka w długich listach opisuje fanom i mediom sytuację ze swojej strony, on milczy. Czy nie chce się bronić? Okazuje się, że Braun nie ma zamiaru wdawać w się publiczne dyskusje. Słusznie?

Gala American Music Awards 2019 zbliża się wielkimi krokami. Najbardziej emocjonalnym wydarzeniem wieczoru będzie oczywiście odebranie przez Taylor Swift statuetki dla Artystki Dekady. Wciąż pod znakiem zapytania stoi jednak występ gwiazdy, która jeszcze kilka tygodni temu planowała pokazać na scenie mix swoich największych hitów.

Jak wszyscy pamiętamy, krótko przed imprezą Taylor Swift ogłosiła, że Scooter Braun i wytwórnia Big Machine blokują jej występ na gali, zabraniając zaśpiewania jej starych hitów - to konsekwencja przejęcia przez Brauna w czerwcu praw do utworów wokalistki. Wytwórnia szybko zaprzeczyła oskarżeniom Taylor, oznajmiając, że jej szefostwo nigdy nie miało woli niszczenia jej kariery, a wszystkie formalności związane z występem zostały natychmiast załatwione.

Scooter Braun unika konfrontacji?

W całej aferze - podobnie zresztą jak w podobnej sytuacji w lipcu - od wyrażania swoich opinii powstrzymuje się główny zainteresowany, Scooter Braun. Oskarżany przez Taylor Swift o prześladowanie menedżer nie odnosi się oficjalnie do zarzutów gwiazdy. Biznesmen odpowiedział jedynie w prywatnym czacie grupie fanów wokalistki.

>> Scooter Braun chce sprzedać Taylor Swift prawa do jej muzyki! "Niech do mnie zadzwoni"

Nie od dziś wiadomo bowiem, że Scooter Braun to mistrz zakulisowych dyskusji. Menedżer gwiazd nie lubi zamieszania wokół swojej osoby, a do wszelkich biznesowych rozmów podchodzi za zamkniętymi drzwiami. Teraz zapowiedział, że tylko w ten sposób może rozmawiać z Taylor Swift.

Nie mówiłem o tym od sześciu miesięcy. Ani razu. Nie wypowiedziałem się na ten temat. Wydaje mi się, że żyjemy w czasach toksycznego podziału i ludzi myślących, że media społecznościowe to odpowiednie miejsce, w którym można się komunikować, ale nie rozmawiać. Nie lubię tego u polityków. Nie lubię, jak ktokolwiek to robi. Jeśli to oznacza, że ​​muszę być złym facetem dłużej, będę złym facetem dłużej, ale nie zamierzam brać w tym udziału.

- powiedział Scooter Braun, odnosząc się do medialnych ataków ze strony Taylor Swift.

Być może oboje będą mieli okazję porozmawiać podczas AMAs 2019. Wciąż nie wiadomo, czy Braun pojawi się na gali, ponieważ w tym czasie planował towarzyszyć Arianie Grande podczas jej trasy koncertowej. Czy sytuacja z Taylor zmieni jego decyzję i menedżer stanie z nią twarzą w twarz?

NAJNOWSZE