Selena Gomez: nowa płyta w styczniu. "To mój pamiętnik"

2019-11-22 8:31 kp
Selena Gomez
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Po wielu miesiącach, a nawet latach Selena Gomez zapowiedziała wydanie nowej płyty! Długo oczekiwany krążek gwiazdy ukaże się w styczniu 2020 roku i bez wątpienia może być najważniejszym w jej karierze. Selena przygotowywała się bowiem do stworzenia tych piosenek bardzo długo. Będzie bardzo osobiście.

Nowa płyta Seleny Gomez stała się faktem! Gdy wokalistka wydała pod koniec października dwa single - Lose You To Love Me oraz Look At Her Now, nie było już wątpliwości, że materiał na nową płytę Sel jest gotowy. Ona sama sprawia ostatnio wrażenie bardzo pewnej siebie i gotowej do otwarcia nowego etapu w jej życiu. Ten stary ma zamknąć właśnie nową płytą.

Ostatnie lata były dla Seleny Gomez bardzo trudne. Od czasów wydania krążka Revival życie wokalistki zmieniło się o 180 stopni. Gwiazda długo walczyła z chorobą, w wyniku której przeszła przeszczep nerki. Później był czas związku z The Weekndem i ich rozstania, oraz kolejnej próby budowania związku z Justinem Bieberem. Ich relacja ostatecznie zakończyła się jednak na początku 2018 roku.

Nowa płyta Seleny Gomez jak pamiętnik

Wszystkie te tematy znajdą z pewnością swoje miejsce na nowej płycie Seleny Gomez, które - jak zapowiedziała gwiazda - będzie jak jej pamiętnik. Świadczy o tym zresztą już pierwszy singiel Lose You To Love Me, który odnosił się do rozstania Seleny z Justinem Bieberem.

>> Selena Gomez, Lose You To Love Me: Piosenka o rozstaniu z Justinem Bieberem?

Możecie już zamawiać mój album, premiera 10 stycznia 2020 roku. Ta płyta to mój pamiętnik z ostatnich lat i nie mogę doczekać się, aż go usłyszycie.

- napisała Selena Gomez na Instagramie.

Zapowiada się wielkie wydarzenie w świecie muzyki! Czekacie?

NAJNOWSZE