Scarlett Johansson i Colin Jost

i

Autor: Chelsea Guglielmino/Getty AFP/East News

Scarlett Johansson jest w ciąży! Aktorka spodziewa się drugiego dziecka

2021-07-07 9:44

Po tym, jak Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub w październiku ubiegłego roku, para zdecydowała się na kolejny krok w ich związku - dziecko! Jak donoszą liczne zagraniczne źródła, piękna aktorka jest już w zaawansowanej ciąży i jeszcze bardziej dba o swoją prywatność. Będzie to drugie dziecko aktorki, jednak pierwsze ze związku amerykańskim komikiem.

Scarlett Johansson i Colin Jost to jedna z najbardziej skrytych par światowego showbiznesu. Choć aktorka ma status super-gwiazdy i każde jej pojawienie się publiczne wzbudza ogromne zainteresowanie, ona sama dba o to, by media plotkarskie nie interesowały się jej życiem prywatnym. Stąd też jej cichy ślub z Colinem Jostem z października ubiegłego roku. Para ujawniła, że została małżeństwem, dopiero po całym wydarzeniu. Nie pokazała też żadnego zdjęcia z ceremonii.

Nic więc dziwnego, że para nie ujawniła też informacji o tym, że spodziewa się dziecka. Scarlett Johansson jest w ciąży, o czym donoszą zagraniczne media. Co więcej, informatorzy zdradzają, że że brzuszek aktorki jest już naprawdę spory.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Scarlett niedługo się urodzi, wiem, że ona i Colin są zachwyceni.

- zdradza jeden z informatorów.

Scarlett Johansson jest w ciąży

Pierwsze plotki o ciąży Scarlett Johansson pojawiły się w branży już jakiś czas temu, gdy gwiazda zaczęła omijać wszelkie filmowe eventy. Aktorka nie pojawiła się w czerwcu na żadnym z wydarzeń promujących film Czarna Wdowa, w którym gra główną rolę, a wywiadu dla Jimmy'ego Fallona udzieliła poprzez Zoom, gdzie można było zobaczyć ją tylko od ramion w górę. Ostatnio zabrakło jej też na pokazie produkcji podczas Hamptons Friday, odbywającego się w pobliżu jej domu.

Scarlett jest w ciąży, ale bardzo to kryje. Trzyma się z dala od zainteresowania

- mówi ktoś inny.

Scarlett Johansson urodzi swoje pierwsze dziecko w związku z Colinem Jostem. Aktorka jest już mamą 6-letniej Rose, której ojcem jest jej poprzedni partner, Romain Dauriac.