Scarlett Johansson

i

Autor: Rex Features/East News

Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub! Ogłosili to w wyjątkowy sposób

2020-10-30 9:15

Pandemia sprawiła, że wiele gwiazd, które marzyły o bajkowych ślubach, przełożyło ceremonię na lepsze czasy. Koronawirus nie powstrzymał jednak Scarlett Johansson i Colina Josta, którzy postanowili wziąć ślub w małym gronie najbliższej rodziny. Parze udało się utrzymać ceremonię w tajemnicy, dzięki czemu świętowali ten niezwykły dzień z dala od mediów.

Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub! Para bardzo mocno dba o swoje życie prywatne i nie zdradza niemal żadnych szczegółów dotyczących tego, jak spędza razem czas. Nie dziwi więc, że aktorka i komik nie zdradzili przed światem swoich ślubnych planów i o wszystkim dowiedzieliśmy się już po fakcie.

Przypomnijmy, że Scarlett Johansson i Colin Jost trafili na pierwsze strony mediów plotkarskich w maju 2017 roku, po tym, jak przyłapano ich na pocałunkach na planie Saturday Night Live. W grudniu tego samego roku po raz pierwszy pokazali się razem publicznie, a w maju 2019 roku potwierdzili swoje zaręczyny. Jak donosiły media, Colin Jost miał oświadczyć się Scarlett Johansson z 11-karatowym pierścionkiem wartym 400 tysięcy dolarów.

Quiz o ślubach gwiazd

Pytanie 1 z 9
Książę Harry złamał protokuł podczas swojego ślubu. Co zrobił?

Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub

Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub w ubiegły weekend podczas małej ceremonii dla najbliższych. O ślubie pary poinformowała fundacja Meals on Wheels, która zajmuje się dostarczaniem posiłków osobom, które nie są w stanie sobie ich samodzielnie przygotować. To nie przypadek - młoda para postanowiła w ten sposób poprosić o wsparcie dla organizacji.

Z radością ogłaszamy, że Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w weekend podczas intymnej ceremonii z udziałem ich najbliższej rodziny i bliskich, zgodnie ze środkami ostrożności dotyczącymi COVID-19 i zgodnie z zaleceniami. Ich życzeniem ślubnym jest pomoc starszym osobom w tym trudnym czasie, poprzez wsparcie dla @mealsonwheelsamerica.

- czytamy.

Scarlett Johansson i Colin Jost to nie pierwsza para, która postanowiła wykorzystać ważne wydarzenie ze swojego życia dla zebrania funduszy na pomoc innym. Wcześniej zrobili to chociażby Katy Perry i Orlando Bloom, którzy narodziny swojej córki ogłosili poprzez UNICEF.

Gratulacje!