Ciąża w Little Mix, głośny rozwód i sukces Billie Eilish. Wiesz co słychać u gwiazd?

2021-05-09 9:03 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

W świecie gwiazd sporo się działo w minionym tygodniu. Czy jesteś ze wszystkim na bieżąco? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, której z dziewcząt z Little Mix należą się gratulacje. Kojarzysz też która znana para zakończyła swoje wieloletnie małżeństwo. I oczywiście wiesz, jaki powód do świętowania ma Billie Eilish! Jeśli tak - z naszym quizem poradzisz sobie bez problemu.

W świecie gwiazd sporo się dzieje! Oczywiście przez trwająca już od ponad roku pandemię koronawirusa, nie tak dużo, jak dawniej. Gwiazdy nie koncertują, a uroczyste gale wyglądają zupełnie inaczej, niż w poprzednich latach.

Jednak gwiazdy dbają o to, żebyśmy mieli o czym plotkować... I chętnie dzielą się z fanami informacjami z życia prywatnego. Dowiedzieliśmy się na przykład, że jedna z wokalistek Little Mix zostanie mamą! Czy wiecie, komu należy słać gratulacje?

Niestety doniesienia ze świata gwiazd to nie zawsze dobre nowiny... Sławna para rozstaje się po 27 latach małżeństwa! Wiecie o kim mowa?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Jeśli znacie odpowiedzi na powyższe pytania - nasz quiz będzie dla Was łatwizną. Znajdziecie w nim wszystkie najważniejsze plotki z tygodnia. Sprawdźcie się i zweryfikujcie swoją wiedzę!

Zobacz też:

NAJNOWSZE