Spice Girls stworzyły Beyonce? Victoria Beckham opowiada o ich spotkaniu

2021-05-06 22:03 es
Beyonce i Victoria Beckham
Autor: hotplota.pl

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Spice Girls były ikonami lat 90. Ich sława obiegła cały świat! Zainspirowały mnóstwo dziewczyn ze wszystkich zakątków. Okazuje się, że miały ogromny wpływ na Beyonce. Wokalistka, która dziś jest legendą, przed laty doceniła Spice Girls. W najnowszym wywiadzie Victoria Beckham opowiada o ich spotkaniu.

Gdybyśmy mieli wskazać ikony lat 90-tych, to zespół Spice Girls byłby w tym notowaniu wysoko. Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Victoria Adams zawojowały listy przebojów! Ich hity takie jak Wannabe czy Viva Forever były znane na całym świecie.

Tańczące i śpiewające dziewczyny, które koncertowały po wielu krajach i wyglądały w tak atrakcyjny sposób, inspirowały swoje fanki.

Okazuje się, że jedną z nich była Beyonce. W nowym wywiadzie Victoria Beckham opowiada o spotkaniu z Queen Bey, która twierdziła, że Spice Girls ją zainspirowały.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Spice Girls stworzyły sukces Beyonce?

O tym, dlaczego Beyonce jest prawdziwą legendą, dowiecie się w poniższej galerii:

Jednak każda wielka osoba, musiała się kimś zainspirować. Okazuje się, że inspiracją dla Beyonce były Spice Girls.

Podczas rozmowy w podcaście Dear Media „Breaking Beauty” Victoria Beckham wspomniała swoje spotkanie z Beyonce.

Poznałam Beyonce kilka lat temu i tak naprawdę powiedziała mi:„To Spice Girls zainspirowały mnie i sprawiły, że robię to, co robię i sprawiły, że jestem dumna z bycia dziewczyną i dumna z tego, kim jestem." A kiedy ktoś taki jak Beyonce, która jest tak kultową i tak silną kobietą, mówi, że zainspirowały ją Spice Girls, myślę, że to jest coś.

Wspominała Victoria Beckham.

Beyonce, podobnie jak ona, także stawiała pierwsze muzyczne kroki w zespole. Razem z Destiny's Child, do którego należały także Michelle Williams i Kelly Rowland, podbijała listy przebojów.

Ostatecznie Beyonce rozwinęła skrzydła w karierze solowej. Natomiast Victoria Beckham poszła w modę. Gdy w 2019 roku Spice Girls ponownie ruszyły w trasę, była jedyną, która odmówiła.

Zobacz też:

NAJNOWSZE