Rob Kardashian nie chciał rozstawać się z Blac Chyną! „Chciałem dać jej szansę”

2020-02-13 12:36 AM
Rob Kardashian i Dream
Autor: Starface/EAST NEWS

Spór pomiędzy Blac Chyną o Robem Kardashianem wciąż trwa. Jedyne co ich łączy to córka Dream. I choć do samej Blac sceptycznie nastawiona była praktycznie cała rodzina Kardashian/Jenner, to Rob wcale nie chciał od niej odchodzić. Blac Chyna jednak nie doceniła jego starań.

Rob Kardashian aktualnie walczy o wyłączne prawo do opieki nad córką Dream. Twierdzi, że jego ex nie potrafi zajmować się dzieckiem i nie ma dla niego odpowiednich warunków. Ma ona często imprezować i zajmować się Dream pod wpływem alkoholu. By oszczędzić tego widoku dziecku, Rob zdecydował się walczyć o córkę. Blac jednak do ugodowych osób nie należy, więc walka trwa. Teraz co ciekawe, Rob twierdzi, że wcale nie chciał rozstawać się z Chyną… Podobno marzył, by stworzyć z nią prawdziwą rodzinę.

„Chciałem dziecka z jedną kobietą, więc chciałem dać tej kobiecie szansę. Ale wiesz to nigdy, po prostu nigdy nie nastąpiło. Pogorszyło się. Wszystko się pogorszyło. Martwiłem się o moje dziecko”. – mówił Rob.

ADWOKAT BRONI BLAC CHYNY

Brat Kim Kardashian na sali sądowej miał wyrażać ogromny smutek w związku z sytuacją jaka go spotkała. Wielokrotnie też przechodził załamanie nerwowe. Adwokat Chyny natomiast twierdzi, że jest ona oddaną matką, która kocha swoje dzieci bardziej niż ktokolwiek inny!

Oprócz Dream, Blac ma jeszcze syna ze związku z Tygą.

Blac Chyna
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE