Blac Chyna jest w trzeciej ciąży? Pokazała zdjęcie USG! Czyje to dziecko?

2020-02-12 14:37 mw
Blac Chyna
Autor: JOHANNES EISELE/AFP/East News

Czy Blac Chyna spodziewa się trzeciego dziecka? Kiedy gwiazda pokazała w sieci zdjęcie USG z widocznym płodem, fani podnieśli alarm: Blac Chyna jest w ciąży i spodziewa się kolejnego malucha! Szybko okazało się jednak, że nie jest to takie pewne. Zdjęcie USG dziecka zniknęło z konta Blac Chyny - wątpliwości pozostały. Czyje to maleństwo? Czy celebrytka na pewno pokazała SWOJE zdjęcie?

Blac Chyna jest w kolejnej ciąży - ogłosiły amerykańskie media, kiedy we wtorek 11 lutego na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie USG z widocznym płodem. Szybko jednak pojawiły się wątpliwości, czy to aby na pewno dziecko Blac Chyny...

11.02 celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie USG z wiele mówiącym podpisem: "Blessed 2020" ("błogosławiony rok 2020"). Fotka błyskawicznie stała się tematem plotek i domysłów. W pierwszej chwili fani zaczęli gratulować Chynie ciąży, ale potem pojawiły się pytania.

Fani odkryli, że Blac Chyna zamieściła na Instagramie takie samo zdjęcie USG, jakie dokładnie 4 godziny wcześniej opublikowała makijażystka z Moskwy!

CZYJE TO DZIECKO?

Czy Blac Chyna zamieściła na Instagramie zdjęcie USG innej kobiety? Dlaczego miałaby sugerować fanom, że jest w ciąży i spodziewa się trzeciego dziecka?

Tego niestety nie wiemy, ale fani wykonali kawał detektywistycznej roboty szybko namierzając oryginalne źródło pochodzenia skanu zdjęcia USG. Ma ono podobno należeć do pewnej rosyjskiej makijażystki.

Mamy nadzieję, że to tylko dziwne poczucie humoru Blac Chyny. W końcu nie pierwszy raz żartuje sobie z fanów i mediów.

Oby tylko nie chciała przywłaszczyć sobie przyszłego dziecka Rosjanki :) Samo pożyczenie sobie cudzego ciążowego zdjęcia USG jest już wystarczająco dziwne.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE