Rihanna wykorzystała muzykę Chrisa Browna! Straci przez to fanów?

2019-10-22 12:16 AM
Rihanna
Autor: Invision/Invision/East News

Rihanna w 2009 roku została pobita przez swojego ówczesnego chłopaka Chrisa Browna. Rihanna postanowiła jednak dać piosenkarzowi drugą szansę. Ich związek nie przetrwał i para ostatecznie się rozstała. Rihanna kolejny raz pokazała, że chyba na dobre zapomniała o tym, co zrobił jej ex chłopak, bo użyła jego utworu do promocji swoich błyszczyków. Fani jej tego nie darują!

Chris Brown od dawna nie ma najlepszej sławy. Głównie chodzi o pobicie Rihanny, ale również inne przestępcze rzeczy ma na swoim koncie Brown. Gdy tylko piosenkarz pojawia się w towarzystwie jakiejś gwiazdy, ta natychmiast jest przez fanów i internautów ostrzegana.

FANI SKRYTYKOWALI RIHANNĘ ZA WYBRANIE MUZYKI CHRISA BROWNA


Tym razem fani zaatakowali Rihannę, która opublikowała filmik, który jest promocją jej nowej kolekcji błyszczyków Glossy Posse. Klip z nowymi kolorami kosmetyku udostępniony został na Instagramie. Nic w tym dziwnego, problem dla wielu fanów pojawił się, gdy usłyszeli oni muzykę Chrisa Browna w tle. Dokładnie był to kawałek „Come Together”. Fani nie kryli rozczarowania wyborem muzyki, wiele osób zareagowało w komentarzach pisząc, że Rihanna gorszej muzyki nie mogła wybrać i nie chodziło o utwór, a o wykonawcę.

„Okropny ruch biznesowy. To kobiety wspierały twoją markę od samego początku i wydają ciężko zarobione pieniądze, aby odnieść sukces. On nie tylko skrzywdził ciebie, ale też inne kobiety. Przyjęłaś tak silną postawę wobec rasizmu, dlaczego nie możesz przyjąć stanowiska wobec innych kobiet?”. – pytała jedna z fanek.

„To boli, ponieważ cię kochamy i wspieramy twoje działania, ale nie możemy stać za tobą, jeśli bierzesz przestępców do promowania swojej marki dla kobiet! Jest to bardzo trudne dla twoich klientów i fanów”.

Znaleźli się fani, którzy zachwalali nową kolekcję błyszczyków stworzoną przez Rihannę, jednak każdy kto wypowiadał się na temat muzyki w większości mówił negatywnie na ten temat.

Rihanna chyba nie przemyślała tego kroku!

NAJNOWSZE