Kim Kardashian skończyła 39 lat! Takie życzenia dostała od sióstr

2019-10-22 10:20 kp
Kim Kardashian w Armenii
Autor: Asatur Yesayants/SPUTNIK Russia/East News

Z okazji urodzin Kim Kardashian z całego świata płyną do niej gorące życzenia. Jedna z najsłynniejszych celebrytek świata już od ponad dziesięciu lat nieprzerwanie gości na okładkach kolorowych pism i w serwisach plotkarskich - a wszystko za sprawą pewnej taśmy, którą nagrała dawno temu ze swoim ówczesnym ukochanym.

Sto lat, sto lat! Kim Kardashian - osoba, która jako pierwsza na świecie stała się globalnie znana wyłącznie z tego, że jest znana - kończy 39 lat! Swoim życiem Kim udowodniła, że nie trzeba mieć szczególnego talentu, by zabłysnąć i tym samym pokazała setkom dziewczyn, że marzenia o sławie naprawdę można zrealizować bez tego - wydawałoby się koniecznego - warunku.

Przypomnijmy, że swoją "karierę" Kim Kardashian rozpoczynała jako garderobiana i przyjaciółka Paris Hilton. Prawdziwą sławę zyskała dopiero w 2007 roku, gdy do sieci "wyciekła" jej seks taśma, którą nagrała ze swoim chłopakiem, Ray'em J. Już rok później Kim podpisała pierwsze kontrakty reklamowe, wystąpiła w amerykańskim Tańcu z gwiazdami i zaczęła występować w Keeping up With The Kardashians.

>> Seks taśma Kim Kardashian była reżyserowana? Kto i ile na niej zarobił? [PODCAST]

Kim Kardashian skończyła 39 lat

Z okazji urodzin Kim Kardashian otrzymała życzenia od dziesiątek swoich mniej lub bardziej znanych znajomych. O urodzinach celebrytki nie zapomniały oczywiście jej siostry. Kourtney Kardashian dodała na Instagram zdjęcie z Kim sprzed lat z wyjątkowo krótkim podpisem.

Wszystkiego najlepszego Kimberly Noel Kardashian West! Zawsze będę cię kochać

Na ZNACZNIE dłuższy i bardziej emocjonalny post zdobyła się Khloe Kardashian. Od dawna wiadomo jednak, że to właśnie z nią - a nie z Kourt - Kim ma najlepszy kontakt.

To twoje urodziny!!! Jest tyle wspaniałych rzeczy, które chciałabym, aby ludzie wiedzieli o tobie. Jest tak wiele rzeczy, więc wymienię tylko kilka. Przez wszystkie lata swojego życia świeciłaś od środka. Zawsze była w tobie energia magnetyczna. Stworzyłaś własny zestaw zasad, zawsze z miłością. Zawsze miałaś ogromną odwagę i wiarę, że wszystko zawsze się ułoży. Ale co najważniejsze, lepiej traktujesz ludzi. Chcesz, aby każdy był najlepszą wersją siebie. Pozostawiasz ludzi czujących się silnymi i pełnymi. Modlę się, w twoje urodziny i każdego dnia swojego życia, abyś zawsze czuła się kochana, szanowana i doceniana! Wszyscy bardzo cię kochamy! Jestem bardzo dumna ze wszystkiego, czym byłaś, z tego, czym jesteś i czym będziesz! Wszystkiego najlepszego!! Jesteś wszystkim dla tak wielu, ale przede wszystkim dla mnie ♡

- napisała Khloe pod postem z galerią zdjęć na Instagramie.

Kylie Jenner udostępniła na Instagramie zdjęcie z jej wspólnej kampanii reklamowej z Kim.

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej, starszej siostry. Jestem bardzo błogosławiona, że mam cię w życiu !! Twoja miłość, przewodnictwo, bezinteresowność i lojalność są niezrównane ♥ ️ Kocham cię w tym życiu i poza nim !!!

- napisała.

Tradycyjnie już miejsca na życzenia dla siostry na swojej tablicy nie znalazła Kendall Jenner. Modelka zamiast tego zamieściła kilka zdjęć z młodości z siostrą na Insta Story.

Dołączacie się do życzeń?

NAJNOWSZE