Rihanna i Hassan Jameel rozstali się z powodu presji jego rodziny? Chodzi oczywiście o...

2020-01-24 13:36 nk
Rihanna i Hassan Jameel
Autor: Tony / JBMPHOTOS/East News

Rihanna i Hassan Jameel rozstali się po 2,5 roku związku. Choć para bardzo dbała o swoją prywatność i nie dzieliła się szczegółami na temat swojej relacji z mediami, te znajdują kolejnych informatorów, którzy ujawniają kulisy zerwania. Wygląda na to, że powodów zakończenia tej miłości było kilka.

Rihanna i Hassan Jameel rozstali się niedawno po ponad 2,5 roku związku. Oficjalne przyczyny zerwania nie zostały podane do wiadomości publicznej, bo barbadoska piosenkarka i arabski miliarder w ogóle niechętnie dzielili się swoją prywatnością z mediami. Szczegóły dostarczane przez prasę są więc w dużej mierze spekulacjami i relacjami znajomych gwiazdy i biznesmena. Z jednego z bardziej niepokojących artykułów, opisujących kulisy tego tajemniczego związku dowiedzieliśmy się, że Hassan Jameel specjalnie tuczył Rihannę, by mieć nad nią większą kontrolę.

Wygląda jednak na to, że nie ten szokujący aspekt był powodem, dla którego Rihanna i Hassan ostatecznie zrezygnowali ze wspólnych planów na przyszłość.

Rihanna i Hassan Jameel rozstali się przez jego rodzinę?

Wiele wskazuje na to, że to bliscy arabskiego biznesmena wywarli na nim presję, by rozstał się z seksowną i chętnie eksponującą swoje kształty piosenkarką. Choć wygląda na to, że ona szybko zapomniała o byłym partnerze, to jej odnowiona relacja z Drake'iem może być także próbą leczenia złamanego serca...

Z relacji osoby z otoczenia RiRi wynika, że rozstanie gwiazdy z partnerem miało bardziej dramatyczne podłoże, niż mogliśmy przypuszczać. Podobno żadne z nich nie chciało tego kończyć!

Rihanna i Hassan naprawdę się kochają, ale Hassan miał problemy z wizerunkiem Rihanny z powodu wywieranej na nim presji, by miał bardziej tradycyjny i stonowany związek. Odczuwał to ze strony swojej rodziny, która uważa, że ​​Rihanna jest oszałamiająco piękna, ale chcieli też, aby była bardziej poskromiona, powściągliwa i skromna. Rozstanie nie było czymś, czego którekolwiek z nich naprawdę chciało, jednak ich związek zaczynał stanowić wyzwanie.

- mówi informator, cytowany przez serwis HollywoodLife.com.

Myślicie, że Rihanna i Hassan Jameel jeszcze do siebie wrócą?

Rihanna i Hassan Jameel
Autor: Tony / JBMPHOTOS/East News
NAJNOWSZE