Rihanna i Drake znowu randkują! RiRi bawiła się z ex tuż po rozstaniu z Hassanem! [WIDEO]

2020-01-22 13:18 nk
Rihanna i Drake
Autor: Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Rihanna i Drake spotykali się przez kilka miesięcy w 2016 roku. Potem RiRi związała się z Hassanem Jameelem. W dniu, w którym media obiegła informacja o zakończeniu tej relacji, jeden z fanów nagrał piosenkarkę, jak ta bawi się na koncercie z byłym chłopakiem! Rihanna i Drake znowu są razem? Wszystko na to wskazuje!

Pamiętacie, jak Rihanna i Drake spotykali się ze sobą przez kilka miesięcy jesienią 2016 roku? Para rozstała się w listopadzie, a pół roku później piosenkarka była pierwszy raz widziana w niedwuznacznej sytuacji z Hassanem Jameelem - piosenkarka i arabski biznesmen całowali się w basenie w Hiszpanii.

Dokładnie 17 stycznia 2020 roku media obiegła wiadomość, że Rihanna i Hassan nie są już razem. Dokładnie tego samego dnia jeden z fanów przyłapał RiRi na randce z... Drake'iem! Stara miłość nie rdzewieje?

Rihanna i Drake razem na koncercie

Do dziś nie wiadomo, dlaczego Rihanna i Drake zerwali ze sobą pod koniec 2016 roku, ale... wygląda na to, że i oni już zapomnieli, co ich wtedy poróżniło. RiRi odreagowuje bowiem zakończony związek z miliarderem w ramionach kanadyjskiego rapera. Ten może i ma nieco skromniejszą fortunkę, ale ma własny samolot, a to już coś, no nie? ;)

Rihanna i Drake byli widziani podczas wspólnej zabawy na koncercie A$AP Rocky'ego w Nowym Jorku. 17 stycznia 2020 odbyła się tam impreza charytatywna z okazji Yams Day. Koncert był hołdem dla nieżyjącego A$AP Yamsa, który zmarł 18 stycznia 2015 roku w wyniku przedawkowania środków psychoaktywnych.

Zobaczcie filmik! Co Wy na to?

NAJNOWSZE