Szokujące plotki o rozstaniu Rihanny i Hassana Jameela. Zmuszał ją DO JEDZENIA?!

2020-01-20 17:20 kp
Rihanna
Autor: Invision/Invision/East News

W połowie stycznia media na całym świecie zaczęły donosić, że Rihanna i Hassan Jameel rozstali się. Wokalistka i saudyjski bogacz spotykali się od trzech lat i bardzo dbali o swoją prywatność, ani razu nie pokazując się publicznie razem. Teraz na jaw wychodzą szokujące informacje na temat ich rozstania. Czy Hassan zmuszał Rihannę do jedzenia?

Rihanna i Hassan Jameel zerwali. Ponieważ wokalistka i jej partner dotychczas bardzo mocno strzegli swojej prywatności, trudno spodziewać się, by gwiazda wydała na ten temat jakiekolwiek oświadczenie. Jak to jednak zwykle w takich przypadkach bywa, z pomocą przychodzą "życzliwi" przyjaciele celebrytów, którzy zdradzają ich tajemnice zaprzyjaźnionym mediom.

Najnowsze doniesienia znajomych Rihanny są mocno szokujące. Wynika z nich, że w trakcie trwania związku wokalistki z Hassanem Jameelem, Saudyjczyk... zmuszał ją do jedzenia, by w ten sposób łatwiej ją kontrolować. Brzmi przerażająco?

Rihanna zmuszana do jedzenia?

Rzeczywiście - nie umknęło uwadze fanów, że w ubiegłym roku Rihanna mocno walczyła z dodatkowymi kilogramami. Wyraźnie zaokrąglona figura gwiazdy była powodem wielu plotek, wśród których najczęstszą była oczywiście ta o ciąży. Prawda może być jednak znacznie bardziej przerażająca!

Blogerka Shallon Lester opisała, jak jej informatorzy zdradzili jej, że Hassan Jameel "zmuszał" Rihannę do jedzenia, by była "gruba". Dzięki temu mężczyzna miał mieć poczucie kontroli nad wokalistką. Zgodnie z relacją informatorów, Hassan miał zostawiać w najróżniejszych miejscach ulubione przysmaki gwiazdy z nadzieją, że gwiazda będzie się bez kontroli objadała.

Brzmi okropnie, prawda?

NAJNOWSZE