Lukas Gage

i

Autor: youtube.com / Lukas Gage

Reżyser nie wyłączył mikrofonu i wyśmiał na Zoomie mieszkanie Lukasa Gage'a. Ale wpadka!

2020-11-22 19:49

Co za wtopa! Lukas Gage upublicznił film z przesłuchania online, jakie odbył niedawno za pośrednictwem aplikacji Zoom. Gwiazdor serialu Euphoria przecierał oczy ze zdumienia, kiedy usłyszał, jak reżyser wyśmiewa w tle jego małe mieszkanie. W sieci zawrzało, a gwiazdy zaczęły zgadywać, który reżyser zaliczył taką wpadkę.

Nie tylko uczniowie i pracownicy biurowi z powodu pandemii przeszli w dużej części na pracę online. Również wielu aktorów w ostatnich miesiącach spędza mnóstwo czasu przed komputerem - w trybie online odbywają się na przykład przesłuchania do nowych produkcji. Tak jest bezpieczniej, szybciej i znacznie taniej.

Ale jest też pewien minus: w przypadku przesłuchań online znacznie łatwiej o wpadkę. Kto z nas nie zaliczył wtopy podczas lekcji online na Zoomie albo w trakcie rozmowy z szefem, niech pierwszy rzuci kamieniem :) Czym innym jednak jest pojawienie się w tle krępującej sytuacji, a czym innym obrażania rozmówcy. A takiej właśnie sytuacji doświadczył ostatnio znany z serialu Euphoria Lukas Gage.

Lukas Gage upublicznił wpadkę reżysera

25-letni amerykański aktor pokazał w sieci film ze swojego niedawnego przesłuchania online. Casting odbył się za pośrednictwem dobrze znanej większości z nas aplikacji Zoom. Wideo szybko stało się wiralem, a to za sprawą potężnej wpadki, jaką zaliczył przesłuchujący Lukasa Gage'a reżyser.

Lukas Gage nagrywał swoją sesję na Zoomie, prawdopodobnie po to, żeby później samemu ocenić, jak mu poszło. Jednak znacznie większym hitem, niż sam casting, było to, co wydarzyło się jeszcze przed rozpoczęciem przesłuchania. 

Siedzący po drugiej stronie łączy reżyser (Lukas Gage nie podał jego nazwiska) zapomniał wyciszyć mikrofonu i zaliczył przed to potężną wpadkę. Na nagraniu słyszymy, jak mężczyzna mówi do którejś z osób obecnych na przesłuchaniu:

Patrzę na tych biednych ludzi siedzących w tych malutkich mieszkankach. Patrzę na to, co ma w tle, a tam jego telewizor...

Po minie aktora widać, że Lukas Gage nie mógł uwierzyć w to, co słyszy.

Nie jesteś wyciszony. Wiem, że to g**niane mieszkanie. Daj mi pracę, to sprawię sobie lepsze...

Słuchaj, mieszkam w pudełku cztery na cztery. Jest w porządku

Po publikacji filmiku przez Lukasa, w sieci zawrzało. Część jego koleżanek i kolegów z branży zaczęła zgadywać, co to za reżyser. Lukas Gage nie chciał jednak tego ujawnić.

100 tysięcy polubień za nazwisko

- zażartował aktor.

A jeśli jesteś reżyserem gadającym gó****ne rzeczy upewnij się, że wyciszasz mikrofon podczas spotkań na zoomie

- dodał Lukas Gage.