Red Lipstick Monster ma koronawirusa! "Mam siedzieć w domu i czekać?"

2020-10-18 20:51 kp
Red Lipstick Monster
Autor: WBF

Niestety pandemia koronawirusa nie zwalnia i każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych tysiącach zarażonych osób. Wśród nich nie brakuje celebrytów - chociażby w minionym tygodniu o zarażeniu poinformowała Sylwia Lipka. Teraz kolejna osoba walczy z zakażeniem - to Red Lipstick Monster. Youtuberka nie ukrywa, że przeraziły ją procedury związane z zakażeniem!

Słowo "koronawirus" towarzyszy nam bez przerwy od marca i niestety nic nie wskazuje na to, byśmy w najbliższym czasie mogli na dobre wyrzucić je z naszego słownika. Pandemia przyspiesza, a specjaliści ostrzegają, że obecnie jedynym skutecznym sposobem, by uchronić się od zakażenia, jest trzymanie dystansu społecznego, częste mycie rąk i noszenie maseczki.

Nie wszystkim udaje się jednak uniknąć zarażenia koronawirusem. Od marca z koronawirusem walczyło też wiele znanych osób - wystarczy wspomnieć o Tomie Hanksie i Dorocie Gardias. Teraz przykrą wiadomość ma kolejna popularna osoba. Koronawirusem zaraziła się youtuberka Red Lipstick Monster.

Red Lipstick Monster ma koronawirusa

Red Lipstick Monster to jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek - obecnie jej profil na Youtube śledzi ponad 1,46 milionów osób, a drugie tyle osób obserwuje pozostałe jej kanały w mediach społecznościowych. Red Lipstick Monster znana jest w branży beauty i zajmuje się uświadamianiem fanów w kwestii kosmetyków. Swój najnowszy film na YT poświęciła jednak czemuś zupełnie innemu.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Mam koronawirusa" - tak Red Lipstick Monster zaczęła swój nowy film na Youtube. Youtuberka od razu zaznaczyła, że od początku pandemii stosowała wszystkie zasady bezpieczeństwa - gwiazda zawsze nosiła maseczkę, a dla niej, jako kosmetologa i piercera zachowywanie higieny to zresztą rzecz całkowicie naturalna. Niestety, nie udało jej się uchronić przed zakażeniem.

Red Lipstick Monster przyznała, że nie ma żadnych objawów, a test wykonała prywatnie przed odwiedzinami u rodziców, dla których zakażenie mogłoby być bardzo niebezpieczne. Ku jej zaskoczeniu, wynik testu był pozytywny. Prawdziwe problemy zaczęły się, gdy Red Lipstick Monster chciała dowiedzieć się jakichkolwiek szczegółów na temat tego, jak ma teraz postępować.

Nigdzie nie jestem w stanie otrzymać odpowiedzi na swoje pytania, a mam ich mnóstwo! Mam siedzieć w domu i czekać, aż będę chora? Nasza procedura jest nieco utrudniona, dlatego, że większość ludzi ma jakieś objawy, jest kierowana na badania, dostaje wynik pozytywny przez lekarza i ma trochę większy zasób informacji. My jesteśmy trochę poza systemem, zwłaszcza teraz, gdy jest duża fala, to jesteśmy trochę pomijani.

- powiedziała.

Na koniec Youtuberka życzyła wszystkim dużo zdrowia - teraz nie ma niczego ważniejszego!

Zobaczcie całe nagranie Red Lipstick Monster o koronawirusie!

NAJNOWSZE