Kanye West nie odpowie za złamanie zasad kwarantanny w Wielkiej Brytanii! Dlaczego?

2020-10-18 16:26 kp
Kanye West
Autor: RAAK, STFN/Backgrid/East News Uśmiechnięty Kanye West rozmawia przez telefon

Kanye West to kolejna zagraniczna gwiazda, która złamała w ostatnich dniach obostrzenia związane z pandemią panujące w Wielkiej Brytanii. Mąż Kim Kardashian pojawił się w Londynie razem z córką i jeszcze tego samego dnia spacerował po mieście - a to oznacza, że nie odbył obowiązkowej kwarantanny dla cudzoziemców.

Powracające w całej Europie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa to już fakt. Niestety, zakażeń przybywa w zawrotnym tempie i w związku z tym wszyscy znów muszą przystosować się do ograniczeń. Oczywiście nie wszyscy mają na to ochotę - jak chociażby gwiazdy, które pojawiają się ostatnio w Wielkiej Brytanii...

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, poza Dua Lipą, która kręciła ostatnio teledysk na ulicach Londynu bez stosowania się do żadnych covidowych zasad, mieszkańcom miasta podpadł też Kanye West. Raper pojawił się w stolicy Wielkiej Brytanii przy okazji pokazu mody i wyraźnie zapomniał o panującej pandemii. Mąż Kim Kardashian spacerował po ulicach bez maseczki, ale przede wszystkim - nie odbył obowiązkowej dla przybyszów z USA kwarantanny.

>> Kanye West też złamał w Anglii zasady kwarantanny! Mieszkańcy wezwali policję

Kanye West uniknie kary?

Co do tego, że Kanye West nie odbył kwarantanny, nie ma żadnych wątpliwości - 5 października raper był jeszcze w Malibu, a 9 października był widziany w Londynie. Gdy jednak mieszkańcy wezwali policję, okazało się, że raper nie odpowie za złamanie zasad kwarantanny. Jak donosi The Sun, policja nie będzie karała gwiazdora. Wydano w tej sprawie specjalne oświadczenie:

Jesteśmy świadomi doniesień o możliwym naruszeniu przepisów dotyczących kwarantanny i ustaliliśmy, że dana osoba opuściła Wielką Brytanię tego samego dnia, w którym przybyła. Dlatego nie będziemy zajmować się tą sprawą w tej chwili.

- czytamy.

Uważacie, że policja postąpiła słusznie?

NAJNOWSZE