Rafał Brzozowski zamiast Michała Szpaka w The Voice of Poland? Są przecieki

2021-05-04 10:43 kp
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

W sieci już od wielu dni pojawiają się plotki mówiące o tym, że Michał Szpak nie pojawi się w nowym sezonie The Voice of Poland. Gwiazdor był jednym z trenerów show przez cztery ostatnie sezony i wzbudzał ogromną sympatię widzów. Czy nie zobaczymy go w The Voice of Poland 12? Według najnowszych doniesień może zastąpić go... Rafał Brzozowski!

Widzowie The Voice of Poland z niecierpliwością czekają na informacje na temat nowego sezonu show, tymczasem według medialnych doniesień wciąż trwa podejmowanie decyzji dotyczące składu trenerów tegorocznej edycji show. O tym, że na fotelu trenerskim może tym razem zabraknąć Michała Szpaka, w mediach huczy od już od dawna. Teraz pojawiło się nazwisko gwiazdora, który może go zastąpić.

Jak donosi kilka polskich serwisów, w tym Wirtualne media, Telewizja Polska widzi zamiast Michała Szpaka na miejscu trenera Rafała Brzozowskiego. Wokalistka jest ostatnio na fali - po tym, jak prowadził w TVP2 program Koło fortuny, został przeniesiony do Jaka to melodia w TVP1, a ostatnio został przez władze Telewizji Polskiej wybrany na reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. Rafał Brzozowski wiele zawdzięcza właśnie programowi The Voice of Poland - jego kariera zaczęła się po tym, jak pojawił się w programie w 2011 roku jako uczestnik i występował w grupie Andrzeja Piasecznego.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Rafał Brzozowski trenerem w The Voice of Poland?

Jak dotąd jednak informacje dotyczące objęcia funkcji trenera w The Voice of Poland 2021 przez Rafała Brzozowskiego to niepotwierdzone doniesienia. Wymiany trenerów nie komentuje na razie ani Telewizja Polska, ani sam zainteresowany. Rafał Brzozwski podkreśla, że obecnie priorytetem są dla niego przygotowania do Eurowizji 2021. Przypomnijmy, że piosenkarz wystąpi w Rotterdamie z piosenką The Ride.

W styczniu media informowały, że z The Voice of Poland pożegna się też Andrzej Piaseczny. Muzyk miał podpaść władzom Telewizji Polskiej jakiś czas wcześniej, kiedy to podczas swojej imprezy urodzinowej wykrzykiwał hasła nieprzychylne partii rządzącej. Oficjalne decyzje w tej kwestii nie zostały jednak jeszcze ogłoszone.

NAJNOWSZE