Andrzej Piaseczny zniknie z TVP po pamiętnych urodzinach? Marta Manowska: "Czekamy na ciebie"

2021-03-23 10:12 kp
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Wciąż nie milkną echa styczniowych urodzin Andrzeja Piasecznego, w trakcie których muzyk w niepochlebny sposób wyrażał się na temat partii rządzącej. Media szybko zaczęły zadawać sobie pytania o to, czy po wybryku piosenkarz będzie miał szansę powrotu do TVP w roli jurora The Voice Senior. Marta Manowska przyznała, że ona sama nie wyobraża sobie show bez niego.

Andrzej Piaseczny po wielu dniach walki z koronawirusem powoli wraca do zdrowia. Muzyk zasmucił w ubiegłym tygodniu swoich fanów, publikując video ze szpitala, na którym przyznał, że po dziesięciu dniach choroby potrzebował wsparcia lekarzy i specjalistycznej aparatury. Najgorsze jednak już za nim, co potwierdził w swoim najnowszym poście.

Tymczasem wciąż nie wiadomo, czy Andrzej Piaseczny pojawi się w 3. edycji The Voice Senior. Urodzinowa impreza muzyka zeszła się w czasie z emisją 2. sezonu show, co oznaczało, że Piasek wciąż obecny był na antenie TVP - władze stacji nie miały zamiaru wycinać gwiazdora z nagranych już odcinków. Czy jednak zostanie zaproszony na fotel jurora w kolejnych edycjach?

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Andrzej Piaseczny dalej w The Voice Senior?

The Voice Senior bez Andrzeja Piasecznego nie potrafi wyobrazić sobie prowadząca show, Marta Manowska. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że wokalistę uwielbiają zarówno uczestnicy, jak widzowie.

Ja uważam, że Andrzej Piaseczny ma w sobie taką charyzmę, taki charakter, takie podejście do naszych seniorów, że wręcz bym zaryzykowała stwierdzenie, że jest ich ulubieńcem i wszyscy chcieli się dostać do jego ekipy. Sposób przygotowania, przemyślenia. On nie mówi, żeby mówić. On ma wszystko wynotowane. Skupia się na tym, słucha, wynotowuje. Jest też niezwykle oczytanym człowiekiem. Byłoby go bardzo brak. Myślę, że ktoś mu zrobił słaby dowcip. Myślę, że każdy powiedziałby to samo. Czy Alicja, czy Iza, czy Witold, że my sobie trochę nie wyobrażamy The Voice Senior bez Andrzeja.

- przyznała.

>> Andrzej Piaseczny komentuje swoją pięćdziesiątkę: Impreza była przednia, to było widać!

Wy też czekacie na powrót Andrzeja Piasecznego?

NAJNOWSZE