Nick Jonas odchodzi z The Voice. Zastąpi go... Ariana Grande!

2021-03-31 7:18 mm
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

W amerykańskiej edycji The Voice szykuje się wielka zmiana. Z programu odchodzi Nick Jonas, który był trenerem w 18. i 20. sezonie. W najbliższej odsłonie show zastąpi go Ariana Grande! Fani zacierają ręce...

Producenci amerykańskiej edycji The Voice dopięli swego. Po miesiącach negocjacji udało im się namówić na udział w show jedną z największych gwiazd muzyki pop. Od nowego sezonu trenerką w programie zostanie Ariana Grande! Autorka "Sweetener" zastąpi Nicka Jonasa, który był trenerem w 18. oraz 20. edycji show. 

Nick Jonas na razie nie skomentował swojego odejścia z programu. Wypowiedziała się za to Ariana Grande

Niespodzianka! Jestem wniebowzięta, zaszczycona i podekscytowana, że dołączę do Kelly Clarkson, Johna Legenda i Blake'a Sheltona w 21. sezonie The Voice!

- napisała Ariana na Twitterze, ogłaszając, że dołącza do trenerów show.

Piosenkarka dodała:

Nick Jonas, będziemy za tobą tęsknić!

W ciągu 10 lat historii amerykańskiej edycji The Voice przez program przewinęło się mnóstwo gwiazd. Trenerami uczestników byli m.in. Miley Cyrus, Shakira, Alicia Keys, Usher, Christina Aguilera, Adam Levine czy Gwen Stefani

Jedynym trenerem, który zasiada w jury od samego początku, jest Blake Shelton.

Z okazji ogłoszenia nowej trenerki producenci amerykańskiego The Voice opublikowali na Instagramie post Ariany Grande sprzed 10 lat! Kiedy w telewizji NBC pokazywano premierowy sezon show, artystka napisała:

Kto z was ogląda dziś wieczorem the voice? Jak wrażenia? Cieszę się, że obejrzę, jak wrócę do domu. :]

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE