Przyszły (!) były mąż Miley Cyrus usłyszał, co go czeka. "Ostrzegam cię już teraz"

2020-09-12 15:00 mm
Miley Cyrus
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Miley Cyrus z pewnością nie należy do uległych dziewczyn - przekonało się o tym już wielu facetów. Gwiazda niedawno rozstała się z Codym Simpsonem, a wcześniej rozwiodła się z wieloletnim partnerem, Liamem Hemsworthem. Ten ostatni mocno oberwał od Miley jeszcze po rozwodzie - artystka kilka razy mocno "objechała" go publicznie, rozdrapując bezlitośnie i tak nie zabliźnione rany. Teraz Miley przestrzega następnego w kolejce mężczyznę...

Miley Cyrus to wyjątkowa dziewczyna i pewnie niejeden facet marzy o kobiecie, jak ona. Nie wszyscy jednak wiedzą, czym to grozi. Na wszelki wypadek piosenkarka postanowiła ostrzec śmiałka, który zdecydowałby się już teraz dołączyć do licznego grona jej "byłych".

W miniony czwartek 10 września Miley Cyrus wystąpiła w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Gwiazda i prowadzący show rozmawiali między innymi o problemach w związkach, o jej obecnej sytuacji sercowej i o byłych facetach artystki. Całość rozmowy pięknie spięła piosenka, jaką Miley Cyrus zdecydowała się zaśpiewać ze sceny show Jimmy'ego Fallona.

Miley wybrała cover utworu z lat 80. Piosenka ma bardzo wymowny tytuł "Maneater" i pochodzi z repertuaru formacji Hall & Oates.

Miley Cyrus ostrzega przyszłego byłego męża

Kiedy Jimmy Fallon zapytał Miley Cyrus, dlaczego zdecydowała się wybrać do jego programu właśnie piosenkę o "pożeraczce mężczyzn", 27-letnia gwiazda zażartowała:

Dopiero co zostałam singielką, tak więc wśród widzów jest gdzieś mój przyszły były mąż.

Także wiesz, już ci wszystko powiedziałam! Tu nie ma żadnych trupów w szafie - już teraz cię ostrzegam...

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE