Miley Cyrus o ojcu: „najgorszy tata wszech czasów”! Gwiazda opowiedziała o wypadku sprzed lat

2020-09-03 15:00 AM
Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus
Autor: OLI SCARFF/AFP/East News

Miley Cyrus właśnie nazwała swojego ojca Billy’ego Ray Cyrusa najgorszym tatą wszech czasów! Czyżby ich relacje były tylko pozornie dobre? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Miley Cyrus choć uwielbia wywoływać skandale to jeśli chodzi o jej rodzinę, stara się by mieli oni jak najwięcej spokoju. Choć czasem jest to niewykonalne ze względu na to, że zarówno jej ojciec jak i pozostałe rodzeństwo doskonale zna show biznes, bo podobnie jak Miley wykonują artystyczne zawody. Mimo wszystko z całej rodziny, to ona jest ulubienicą fotoreporterów.  Miley często wzbudza kontrowersje i ani myśli spoważnieć. Słynie też z bardzo dobrych relacji ze swoim ojcem – piosenkarzem country Billy Ray Cyrusem. Oboje mają chyba podobne poczucie humoru, bo Miley wielokrotnie wyśmiewała go w mediach, a on raczej mało kiedy się tym przejął.

MILEY CYRUS OPOWIEDZIAŁA O WYPADKU SPRZED LAT

Czyżby tym razem było inaczej? W serii podcastów Jeo Rogana, Miley Cyrus opowiedziała o wypadku, który miał miejsce, gdy ta miała zaledwie 2 lata! Piosenkarka bez owijania w bawełnę zdradziła, że winę za zdarzenie ponosi jej ojciec. Przy okazji nazwała go „najgorszym tatą wszech czasów”!

Dałam mu nagrodę za bycie najgorszym tatą w historii. Miałam uraz głowy, kiedy miałam 2 lata. Miał mnie na plecach w specjalnym dziecięcym plecaku, a ja jechałam z nim na motorze terenowym. Jechaliśmy i nagle spadło drzewo, on się schylił a ja nie i uderzyłam głową o to drzewo. Było źle. Wszyscy mnie o to pytają od lat.

– mówiła Miley, po tym nazywając Billy’ego żartobliwie najgorszym ojcem wszech czasów.

Dodatkowo Miley stwierdziła, że wypadek prawdopodobnie miał wpływ na jej osobowość.

Myślę, że to odcisnęło się na mojej tożsamości. Moja terapeutka podzieliła podobną opinię. Mam też skłonność do tego, że kiedy wiem, że coś jest naprawdę głupie to i tak muszę tego spróbować, żeby się przekonać, że to faktycznie było głupie.

Na koniec Miley przyznała, że jej ojciec mimo tego, że nazwała go najgorszym w historii jest też najlepszym tatą. Artystka wyznała, że jest mu niezwykle wdzięczna za to, że pozwolił jej robić wiele szalonych rzeczy i dzięki temu stała się twardą osobą!

Myślicie, że Billy Ray Cyrus będzie miał do córki problem?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo
NAJNOWSZE