Priyanka Chopra kilka miesięcy temu prawie wygadała się o dziecku! Kiedy?

2022-01-26 14:50 AM

Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami. Taką informację przekazali niedawno za pomocą mediów społecznościowych. Para wynajęła surogatkę i niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko! Jak to możliwe, że nikt się nie domyślił? A było tak blisko…

Ta wiadomość mocno zszokowała świat i przede wszystkim fanów pary. Za pośrednictwem Instagrama Priyanka Chopra i Nick Jonas 21 stycznia ogłosili, że zostali rodzicami. Para skorzystała z pomocy matki zastępczej i dzisiaj cieszą się już życiem we troje.

Jak to możliwe, że nikt się nie zorientował?

Teraz media dokładnie analizują każde wystąpienie i posty w social mediach pary. Dotychczas nie pojawiały się żadne spekulacje na temat dziecka pary. Mało tego, kolorowa prasa grzmiała nawet o kryzysie w ich związku.

Szybko było jasne, że to tylko plotki. Priyanka i Nick świetnie poradzili sobie z mediami i skutecznie uśpili czujność zarówno kolorowej prasy, jak i internautów.

Zrobili to perfekcyjnie, choć był jeden moment, w którym aktorka o mały włos, a wygadałaby się na temat dziecka.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?

Chodzi o imprezę, która odbyła się w listopadzie 2021 roku.

Uwielbiam to, że wyszłam za mężczyznę, który tak jak ja ceni rodzinę. Jeśli nie wiesz, jesteśmy jedyną parą, która nie ma jeszcze dzieci. Dlatego cieszę się, że mogę to ogłosić. Kochanie. Spodziewamy się… upić dziś wieczorem! I spać jutro!

- mówiła Priyanka.

Podobno w momencie przemowy żony, Nick wyglądał na mega zestresowanego…

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE