Priyanka Chopra i Nick Jonas rozstali się? Te zdjęcia udowadniają, że to tylko plotki

2022-01-21 14:03 AM

Priyanka Chopra i Nick Jonas rozstali się po trzech latach małżeństwa? Takie wiadomości spłynęły zza oceanu w ostatnim tygodniu. Już kilka miesięcy temu spekulowano o kryzysie w związku pary. Ale czy naprawdę nad ich związkiem zawisły ciemne chmury? Fotki na Instagramie udowadniają, że nie!

Priyanka Chopra i Nick Jonas to para, która od lat uchodzi za jedną z najbardziej zgodnych w zagranicznym show-biznesie. Ceremonia ślubna pary w 2019 roku trwała kilka dni i szybko została w świecie gwiazd okrzyknięta wydarzeniem roku.

Ślub w Indiach zrobił na wszystkich wrażenie, był pełen przepychu, znanych gości i bajkowych kreacji.

Po weselu gdy emocje już opadły, media regularnie starały się dowiedzieć czegoś więcej na temat życia prywatnego Priyanki i Nicka. Niestety to nie było łatwe zadanie.

Para postanowiła zachować swoje życie prywatne tylko dla siebie, dlatego niechętnie mówili o sobie w mediach. Za to w social mediach można było znaleźć sporo ich wspólnych zdjęć.

Stworzyliśmy galerię z ich najlepszymi fotkami z Instagrama.

Myślicie, że tak wygląda para, która przechodzi kryzys? ;)

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE