Prawie nagi Cristiano Ronaldo opala się na tarasie podczas kwarantanny! Smutny... ZDJĘCIA

2020-03-18 23:34 nk
Cristiano Ronaldo
Autor: RUI SILVA/AFP/East News

Cristiano Ronaldo jest obecnie objęty obowiązkową kwarantanną w związku z wykryciem koronawirusa u jego kolegi z Juventusu, Daniele Ruganiego. Portugalczyk na szczęście nie może narzekać na złe warunki izolacji. CR7 spędza czas, opalając się na tarasie. Powiedzmy sobie jednak szczerze, bycie więźniem we własnym domu nawet jemu nie sprawia przyjemności, co zdradza kwaśna mina sportowca!

Pandemia koronawirusa wpływa destrukcyjnie nie tylko na zdrowie setek tysięcy ludzi na świecie, ale także na gospodarkę, kulturę i sport. Patogen SARS-CoV-2 nie oszczędza nawet osób z pierwszych stron gazet. Wśród zarażonych są znani aktorzy, politycy i sportowcy.

Jednym z pierwszych piłkarzy światowego formatu, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na koronawirusa, był Daniele Rugani z Juventusu Turyn. Diagnoza pojawiła się krótko po meczu Juve z Interem Mediolan. W związku z tym wszyscy zawodnicy z Turynu zostali skierowani na obowiązkową kwarantannę domową.

Cristiano Ronaldo na kwarantannie

Jak Wam pisaliśmy, zanim świat poznał diagnozę Ruganiego, Cristiano Ronaldo zdążył opuścić Włochy i wrócić do swojego domu na Maderze. Tam Portugalczyk od kilku dni przebywa w izolacji.

Jak podają media, Cristiano Ronaldo nie zaobserwował u siebie żadnych objawów koronawirusa, co daje ogromna nadzieję na to, że jeden z najlepszych piłkarzy świata uniknął zakażenia. Kwarantanna go jednak nadal obowiązuje, co oznacza, że CR7 jest poniekąd więźniem we własnym domu.

Na szczęście w tym nieszczęściu Ronaldo jest także jednym z najbogatszych piłkarzy na globie, więc jego dom jest wielki i posiada wszelkie możliwe udogodnienia. Jasne - nawet z najpiękniejszego domu chciałoby się czasem wyjść, ale jednak to nieco inna sytuacja, niż konieczność siedzenia przez dwa tygodnie w ciasnej kawalerce bez balkonu.

Fotoreporterzy ustrzelili napastnikowi Juventusu zdjęcia, kiedy ten opalał się na tarasie, odsłaniając swoją wyrzeźbioną klatę. Mina Ronaldo mówi wiele o jego samopoczuciu psychicznym...

Z powodu podejrzenia covid-19 Cristiano musi z pewnością ze względów bezpieczeństwa izolować się także od ukochanej żony i czwórki dzieci, a to dla żadnego rodzica nie jest komfortowa sytuacja.

Jak mogliście zobaczyć na Hotplota.pl, kiedy gwiazdor sportu pocieszał się promieniami portugalskiego sportu, równie smutna i stęskniona Georgina Rodriguez pocieszała się zakupami.

Zobaczcie zdjęcia Cristiano Ronaldo, opalającego się na tarasie!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE