Kate Middleton nie zjawi się na odsłonięciu pomnika Diany! Ma dziwny powód

2021-06-18 10:18 mm
Książę William i Kate Middleton
Autor: JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Jak donoszą media, księżna Kate nie zamierza wziąć udziału w zbliżającej się uroczystości odsłonięcia pomnika księżnej Diany. Monument ma być oficjalnie odsłonięty w 60. rocznicę urodzin Lady Di. Dlaczego Kate Middleton nie chce wziąć udziału w tym wydarzeniu i co powie na to książę Harry? Zobaczcie najnowsze przecieki!

Już 1 lipca w Londynie zostanie odsłonięty pomnik księżnej Diany. Okazją do tego wydarzenia są przypadające w tym roku okrągłe 60. urodziny Lady Di. Uroczystość odsłonięcia pomnika będzie z pewnością tematem nr 1 dla brytyjskiej prasy, a zwłaszcza dla tabloidów. Niestety w ostatniej chwili okazuje się, że będą ona miały kolejny temat do spekulacji.

Jak donosi prasa, księżna Kate nie zamierza brać udziału w uroczystości odsłonięcia pomnika księżnej Diany. Brytyjskie dzienniki ujawniają rzekomy powód decyzji Kate Middleton. Może się on niektórym wydawać nieco dziwny.

Kate Middleton odpuszcza uroczystość

O sprawie pisze m.in. magazyn Hello. Z ustaleń pisma wynika, że w Londynie pojawi się książę Harry, ale niestety bez Meghan Markle. Przypomnijmy, że żona Harry'ego ma dobre usprawiedliwienie, bo przecież dopiero co urodziła córeczkę. 

Ale na uroczystości odsłonięcia pomnika Diany ma też zabraknąć Kate Middleton. I niestety żona Williama ma podobno dość słabą wymówkę.

Jak czytamy w brytyjskiej prasie, księżna Kate nie pojawi się na odsłonięciu pomnika mamy swojego męża, ponieważ... chce dać Williamowi i Harry'emu "przestrzeń do pojednania". Przypomnijmy, że relacje Harry'ego i Meghan z resztą rodziny od ponad roku są - delikatnie mówiąc - napięte. W ostatnim czasie co prawda Harry zyskał nieco w oczach królowej, ale jego kontakty z ojcem i bratem podobno wciąż są ograniczone do niezbędnego minimum.

Czy decyzja księżnej Kate pomoże w odbudowie braterskiej więzi? A może... wprost przeciwnie? Niektórzy uważają, że Harry nie odbierze najlepiej absencji bratowej na tak ważnej rodzinnej uroczystości.

Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!
NAJNOWSZE