Meghan Markle poleci z księciem Harrym do Londynu? Czeka ich bardzo ważne wydarzenie

2021-06-16 13:00 AM
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Odkąd Meghan Markle i książę Harry postanowili opuścić rodzinę królewską i spróbować życia na własną rękę w Stanach Zjednoczonych ich relacje z rodziną są mocno napięte. Każde więc pojawienie się ich w Wielkiej Brytanii wzbudza sensację i nasuwa mnóstwo pytań. Czy Harry i Meghan w końcu pojednają się z bliskimi? Teraz być może będą mieli ku temu świetną okazję.

Relacje między rodziną królewską a księciem Harry i jego żoną Meghan Markle są bardzo napięte. Podobno Harry od dawna nie rozmawiał ze swoim bratem księciem Williamem. Nie zbliżył ich do siebie nawet pogrzeb dziadka księcia Filipa.

Wiele osób wciąż ma nadzieję, że ich relacje w końcu się poprawią. Fani liczą, że narodziny Lilibet Diany powinny w tym przypadku pomóc. Księżna Kate wyraziła ogromną chęć poznania córki Harry’ego i Meghan.

Narodziny Lilibet to jedno z wydarzeń, które być może na nowo połączy rodzinę. Już wkrótce będzie miało miejsce wydarzenie, które również może przybliżyć do siebie rodzinę.

Już 1 lipca w Londynie ma zostać odsłonięty pomnik księżnej Diany. Nad projektem książę Harry i książę William mieli pracować od 2017 roku. Pomnik ma zostać odsłonięty w dniu urodzin Diany. Gdyby księżna żyła, 1 lipca skończyłaby 60 lat.

Meghan Markle pojawi się w Londynie na ważnej uroczystości?

Na tej uroczystości oczywiście ma pojawić się rodzina królewska, a także książę Harry. Długo nie było wiadomo, czy wraz z nim przybędzie Meghan Markle. Teraz zagraniczne tabloidy donoszą, że Meghan bardzo mocno rozważa pojawienie się na uroczystości.

Meghan wie, jak trudno było Harry’emu samotnie uczestniczyć w pogrzebie dziadka i nie chce, żeby to się powtórzyło.

 – podało źródło.

Póki co jej obecność nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Nie wiadomo też, Meghan i Harry w Londynie pojawią się z dziećmi czy sami.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE