Kate Middleton założyła bluzkę sprzed 10 lat. Pozowała w niej do zaręczynowej sesji!

2021-05-11 13:18 kp
Książę William i Kate Middleton
Autor: Pool / i-Images/i-images/East News

Gwiazdy, które pojawiają się dwa razy w tych samych kreacjach, wciąż wzbudzają w mediach sporą sensację. Prawdziwą mistrzynią jest w tym jednak Kate Middleton, która nawet na najważniejsze ceremonie chętnie zakłada sukienki, które miała na sobie już wcześniej. Tym razem jednak naprawdę udało jej się zaskoczyć fanów. Żona księcia Williama pokazała się w bluzce, w której pozowała z nim w narzeczeńskiej sesji dziesięć lat temu!

Choć gwiazdy już od dłuższego czasu chętnie apelują o ograniczenie kupowania nowych ubrań i wykorzystywanie tego, co mamy już w szafie, same rzadko błyszczą w tej kwestii przykładem. Celebrytki wciąż uwielbiają zaskakiwać fanów kolejnymi stylizacjami i bardzo rzadko decydują się na ubranie tego, co miały na sobie już wcześniej - zwłaszcza podczas oficjalnych imprez.

Za wzór do naśladowania można jednak uznać Kate Middleton. Żona księcia Williama często wybiera kreacje, w których pokazywała się już wcześniej i nawet na najważniejsze ceremonie potrafi znaleźć w swojej szafie coś używanego, co z chęcią założy. Tak było chociażby w przypadku ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle, kiedy to Kate pokazała się w tej samej stylizacji od Alexandra McQueena, w której pozowała wcześniej na chrzcinach Charlotte w 2015 roku, kolejnego roku na urodzinach królowej i następnie podczas wizyty w Belgii.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Tym razem jednak Kate Middleton znalazła w swojej szafie prawdziwy relikt przeszłości. Żona księcia Williama pokazała się w bluzce, z którą wiążą się dla niej naprawdę ważne wspomnienia - tej, w której pozowała ze swoim ukochanym do sesji narzeczeńskiej dziesięć lat temu.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Kate Middleton w bluzce sprzed 10 lat

Zaledwie kilkanaście dni temu Kate Middleton i książę William świętowali 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji para opublikowała w sieci kilka nowych zdjęć, które ich fani przyjęli z dużą radością.

Być może jednak jeszcze większą niespodziankę Kate Middleton zrobiła swoim fanom teraz. Księżna odbyła ostatnio rozmowę telefoniczną dotyczącą jej projektu książki z fotografiami Hold Still, w której można zobaczyć ujęcia dokumentujące pandemię koronawirusa. Rozmowie towarzyszyło nagranie video. I to właśnie na nim możemy zobaczyć, że Kate Middleton założyła kremową bluzkę Whistles - dokładnie tę samą, w której pozowała do zdjęć podczas narzeczeńskiej sesji z księciem Williamem.

Zobaczcie sami:

Poznajecie?

Książę William i Kate Middleton - zaręczynowa sesja
Autor: PHOTOSHOT/REPORTER
NAJNOWSZE