Robert Lewandowski z golem w meczu Polska - Szwecja? To byłby prezent na rocznicę ślubu!

2021-06-22 10:25 kp
Robert Lewandowski
Autor: JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

Polacy z napięciem odliczają godziny do środowego meczu Polska - Szwecja, który zdecyduje o losach polskiej reprezentacji na EURO 2020. Po ostatnim meczu z Hiszpanią, który Polacy zremisowali, kibice na nowo odzyskali nadzieję na wyjście z grupy i walkę piłkarzy na kolejnych etapach mistrzostw. Autorem bramki w poprzednim meczu był Robert Lewandowski. Czy w środę zrobi sobie w podobny sposób... prezent na rocznicę ślubu?

Kalendarz piłkarzy jest najczęściej bardzo napięty. Poza treningami i meczami w klubach, zawodnicy muszą stawiać się na zgrupowaniach reprezentacji. W ostatnich tygodniach ich energia była skupiona oczywiście na przygotowaniach do EURO 2020, co oznacza, że zawodnicy nie spędzali ze swoimi bliskimi tak wiele czasu, jak by sobie tego mogli życzyć.

Na szczęście na wsparcie swoich drugich połówek sportowcy mogą liczyć nie tylko wirtualnie. WAGs w miarę możliwości podróżują za swoimi ukochanymi na najważniejsze mecze - jeśli nie osobiście, to zdalnie, przed ekranami. Oczywiście w środę 23.06.2021 Anna Lewandowska również będzie dopingować Roberta Lewandowskiego i jego kolegów w meczu Polska - Szwecja. Czy mąż sprawi jej tego wieczoru niespodziankę w postaci kolejnego gola na EURO 2020?

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

Robert i Anna Lewandowscy świętują rocznicę ślubu

Dzień przed meczem Polska - Szwecja, czyli dokładnie 22 czerwca Robert i Anna Lewandowscy obchodzili swoją 8. rocznicę ślubu. O hucznym świętowaniu oczywiście nie ma mowy, bo myśli i energia Roberta muszą być skupione na walce o wyjście z grupy. Małżonkowie jednak mają okazję, by nacieszyć się tym, że w ich związku wszystko układa się doskonale. Wystarczy spojrzeć na rocznicowy post Roberta Lewandowskiego na Instagramie.

>> Seksowni piłkarze EURO 2020 bez koszulki [GALERIA]! Oni powinni grać TOPLESS

Nie ma wątpliwości, że najlepszym prezentem z okazji rocznicy ślubu dla Roberta Lewandowskiego byłoby strzelenie gola w nadchodzącym meczu. Po tym, jak piłkarz strzelił bramkę w meczu przeciwko Hiszpanom, apetyt jego i fanów zdecydowanie się zaostrzył.

A już teraz Anna Lewandowska pokazała na swoim Instagramie rocznicowe zdjęcie z mężem. Czego im życzycie?

ZOBACZ TEŻ: Fryzury polskich piłkarzy na EURO 2020. Która najfajniejsza?

Oto najlepiej zarabiający piłkarze EURO 2020!

Sonda
Polska - Szwecja Euro 2020: kto wygra?
NAJNOWSZE