Seksowni piłkarze EURO 2020 bez koszulki [GALERIA]! Oni powinni grać TOPLESS

2021-06-19 8:32

Panie z całej Europy muszą pogodzić się z faktem, że jeszcze przez trzy tygodnie w ich domach będzie królowała piłka nożna. Choć wśród kobiet nie brakuje kibicek piłkarskich, wciąż zdecydowana większość z nich nie marzy o tym, by całymi dniami towarzyszyć swoim partnerom w obserwowaniu kolejnych rozgrywek. A może jednak? Mamy dla Was HOT galerię, która być może przekona Was do piłki nożnej - a z całą pewnością do niektórych piłkarzy.

Ponieważ na boisku piłkarskim panuje jasna zasada - żadnej golizny - najsłynniejsi piłkarze świata nadrabiają straty w swoich mediach społecznościowych. Z racji na ich zawód sportowcy mnóstwo czasu poświęcają na treningi i kształtowanie sylwetki, co oczywiście daje efekty w postaci idealnie wyrzeźbionych ciał i wyeksponowanych mięśni, o których istnieniu my nie mamy nawet pojęcia.

Piłkarze niezmiennie trafiają do wszelkich zestawień najseksowniejszych sportowców, a w ich szeregach nie brakuje prawdziwych przystojniaków. Z okazji EURO 2020 czas przyjrzeć im się z bliska!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Sonda
Która piosenka na Euro była najlepsza?

Najlepsze klaty EURO 2020

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię najlepszych zdjęć topless piłkarzy grających na EURO 2020. Panowie chętnie chwalą się na swoich Instagramach efektami swojej pracy na siłowniach i trzeba przyznać, że od ich sylwetek trudno oderwać wzrok.

Potrzebujecie czegoś na osłodzenie meczów od rana do wieczora? Zajrzyjcie do galerii najseksowniejszych piłkarzy EURO 2020!