Robert Lewandowski w uroczych słowach o Annie Lewandowskiej. Świętują rocznicę ślubu

2021-06-22 20:20 es
Anna Lewandowska Robert Lewandowski
Autor: WBF

W ostatnim czasie Robert Lewandowski ma sporo na głowie. Trwa przecież Euro 2020! Po remisie podczas meczu Polska-Hiszpania, wciąż są szanse, że biało-czerwoni wyjdą z grupy. A to znaczy, że przed meczem ze Szwecją, kapitan ma pełne ręce roboty. Mimo natłoku obowiązków Robert Lewandowski pamiętał o ważnej dacie. Dokładnie 8 lat temu Anna Lewandowska została jego żoną! Z tej okazji opublikował uroczy wpis.

W czasie Euro 2020 Robert Lewandowski ma mnóstwo obowiązków. Jako kapitan polskiej reprezentacji odpowiada za sukces biało-czerwonych. Wobec tego to na nim spoczywa największa presja. Po meczu Polska-Słowacja także Robert Lewandowski był najbardziej krytykowany.

Nastawienie kibiców zmieniło się po meczu Polska-Hiszpania. Robert Lewandowski strzelił gola, dzięki czemu szanse Polaków w Euro 2021 nie spadły do zera!

Już jutro ostateczny mecz - Polska-Szwecja. Robert Lewandowski z pewnością ma sporo na głowie. Pamiętał jednak, że dziś jest wyjątkowy dzień.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Robert Lewandowski składa żonie życzenia z okazji rocznicy

Euro czy nie Euro, o rocznicy trzeba pamiętać! Dokładnie 8 lat temu Anna i Robert Lewandowscy zostali małżeństwem. Lewandowscy ślub wzięli w Kościele św. Anny w Serocku. W 2013 roku pewnie nie przypuszczali jeszcze, jak wielkie kariery ich czekają. Chociaż oczywiście, już wtedy Lewy był ceniony piłkarzem.

Bez dwóch zdań w rozwinięciu skrzydeł pomogła mu Anna Lewandowska. Gwiazda bardzo wspiera swojego męża. Ten szczególnie docenił to w dniu rocznicy ślubu.

Szczęśliwej rocznicy ślubu, kochanie. Jakie to szczęście, że mam Cię w swoim życiu! Jesteś moim największym kibicem, motywacją i najlepszą przyjaciółką. ❤️😚

Napisał Robert Lewandowski.

Kilka godzin wcześniej urocze zdjęcie opublikowała także Anna Lewandowska.

Para jak z obrazka!

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE