Piotr Gąsowski miażdżony przez internautów. "WSTYD I OBCIACH". Co takiego zrobił?

2022-07-08 18:44 NN
Piotr Gąsowski miażdżony przez internautów. WSTYD I OBCIACH. Co takiego zrobił?
Autor: AKPA Piotr Gąsowski miażdżony przez internautów. "WSTYD I OBCIACH". Co takiego zrobił?

Piotr Gąsowski rozwścieczył internautów swoją relacją na Instagramie. Zdaniem wielu aktor zachował się skandalicznie. Co takiego zrobił?

Piotr Gąsowski to popularny polski aktor, który w minioną środę wyruszył na wakacje. Postanowił podzielić się z fanami relacją z lotniska, która ostatecznie przeobraziła się w... festiwal narzekań i niekulturalnych komentarzy. Internauci się wściekli, o czym nie omieszkali wspomnieć pod jego postem.

Piotr Gąsowski miażdżony przez internautów - co zrobił?

Na InstaStories Piotra Gąsowskiego pojawiło się kilka relacji z jego podróży na wakacje. 58-letni aktor narzekał w nich na warunki panujące w samolocie, przede wszystkim na brak rozkładanych foteli. Jednak nie to przykuło uwagę odbiorców. W pewnym momencie Piotr Gąsowski zaczął publicznie wyśmiewać swojego współpasażera, który - w jego ocenie - przeraźliwie śmierdział.

A pan, który usiadł obok mnie... Dobra nie będę owijał w bawełnę: Strasznie śmierdzi. Okropnie! - powiedział Piotr Gąsowski, gdy niczego nieświadomy współpasażer spał na miejscu obok.

Internauci szybko zareagowali na zachowanie aktora, określając je jako skandaliczne. Pod najnowszym postem na jego profilu pojawiła się fala krytycznych komentarzy, w których czytamy między innymi, że aktor wyruszając na wakacje kulturę osobistą zostawił w domu.

Co za burak… jestem przekonana, że z tym sadłem śmierdziałeś 100 razy gorzej niż większość pasażerów tego lotu. Dać staruszkowi telefon i instagrama i myśli że jest fajny i zabawny upokarzając ludzi. Dojrzałości życzę, mam nadzieje że syn jest mądrzejszy od tatusia, ciekawe jak z kultura osobista.

[pisownia oryginalna] Mam nadzieje ze syna wychowywała mama nie Pan bo kultury zabrało u Pana . Nie wiem czy to kwestia wciągnięcia krechy i odleciał Pan szybciej niż samolot do Barcelony . Każdy popełnia bledy ale pan jest osoba publiczna miloby było sie zreflektować mimo wszystko wszystkiego dobrego i wiecej pokory.

Ja się tylko zastanawiam, gdzie w tej podróży do Malagi zgubił pan kulturę osobistą? Wyśmiewanie na forum współpasażera i udostępnianie jego wizerunku jest tak słabe, że aż mnie zatkało, bo do tej pory miałam pana za życzliwego człowieka. Po prostu szczęka opada na chamstwo, które pan pokazał na story. Wstyd, żenada i obciach, panie Piotrze

Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52
NAJNOWSZE