Piotr Gąsowski

i

Autor: WBF

Piotr Gąsowski zabrał swoje byłe partnerki na rodzinną imprezę. Łączy ich wyjątkowa relacja

2022-03-25 13:56

Piotr Gąsowskich wybrał się na urodzinowe przyjęcie swojego taty w towarzystwie dwóch byłych partnerek i dziećmi z obu związków. Aktor opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z imprezy. Jakie relacje panują między Hanną Śleszyńską a Anną Głogowską?

Piotr Gąsowski przez 14 lat żył w związku z Hanną Śleszyńską, z którą wychowywał syna Jakuba. 26-latek poszedł w ślady rodziców i realizuje się w zawodzie aktora. Annę Głogowską poznał w trakcie przygotowań do 2. edycji Tańca z Gwiazdami w 2005 roku. Między tancerką i aktorem zaiskrzyło, a w 2007 roku na świat przyszła ich córka Julia.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska rozstali się w 2016 roku. Ich związek od początku miał być burzliwy i pełen trudnych momentów. On był pochłonięty pracą, ona zaszyła się w domowych pieleszach poświęcając się wychowaniu córki. Nie miała wsparcia w swoim partnerze i czuła się odtrącona. Po 11 latach postanowili się rozstać, choć ich drogi nie do końca się rozeszły. Para stworzyła nową relację – przyjacielską – i wciągnęli do niej również byłą partnerkę Gąsowskiego – Hannę Śleszyńską.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska są parą? Jest komentarz!

Anna Głogowska i Hanna Śleszyńska szczerze o byłem partnerze Piotrze Gąsowskim

W zeszłym roku, tancerka i aktorka zostały zaproszone do programu „Kulisy sławy”, w którym opowiedziały o swoim byłem partnerze.

Nie chcę mówić, że to jest miłość, dlatego, że nie jesteśmy już parą. Piotr jest taką osobą, wobec której nie można być obojętnym. Jednocześnie można go kochać, nienawidzić, tęsknić i chcieć, żeby już poszedł. Wszystkie skrajne emocje pasują do Piotra Gąsowskiego. I przez to jest taki uzależniający – powiedziała Głogowska w programie „Kulisy Sławy”.

Hanna Śleszyńska równie pozytywnie wypowiedziała się na temat Piotra.

To jest wolny duch. Wszędzie na świecie czuje się dobrze. Może nawet spać na ławce w parku. Nie boi się, jest kontaktowy. Od razu zyskuje sobie przyjaciół. Ma wysokie poczucie sprawiedliwości – zwierzyła się Hanna Śleszyńska w „Kulisach Sławy”.

Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Głogowska oraz ich dzieci stworzyli przykładną pachworkową rodzinę, która wyjeżdża na wspólne wakacje i uczestniczy w rodzinnych imprezach. Piotr opublikował na Instagramie zdjęcie z 89-tych urodzin swojego taty. Na imprezie nie zabrakło jego byłych partnerem i dzieci z obu związków.

ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!