Pink jest totalnie zakochana w swojej rodzinie. Oto ich najfajniejsze zdjęcia

2019-11-24 10:30

Pink ogłosiła niedawno, że w 2020 roku planuje nieco odpocząć od pracy i skupić się na swojej rodzinie. Gwiazda jest szczęśliwą mamą i żoną i robi wszystko, aby jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi bliskimi. Nic dziwnego - to naprawdę świetna gromadka! Zobaczcie najlepsze zdjęcia Pink z rodzinką!

Pink ma w życiu jedną, ważną zasadę - nie idzie na kompromisy. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym gwiazda podąża za głosem serca, co jak dotąd wychodzi jej na dobre. Wokalistka dba o to, by mimo napiętego grafiku spędzać z dziećmi i mężem tak wiele czasu, jak to tylko możliwe.

W przyszłym roku tego czasu będzie miała w końcu tyle, ile tylko marzy. Gwiazda zapowiedziała bowiem ostatnio, ze w 2020 roku przyhamuje nieco z karierą, by skupić się przede wszystkim na życiu rodzinnym i spędzać z dziećmi całe dnie.

Jak dobrze znasz Pink

Pytanie 1 z 6
Który album wyszedł jako pierwszy?

Pink i jej rodzina

Pink uwielbia dzielić się z fanami szczęśliwymi chwilami, które spędza ze swoimi dziećmi 8-letnią Willow i 2-letnim Jamesonem. Gwiazda chętnie publikuje na Instagramie zabawne zdjęcia z maluchami i Carey'em Hartem. Wokalistka opanowała trudną sztukę łączenia życia zawodowego z prywatnym i stara się nie rozstawać z rodziną nawet podczas tras koncertowych. Stąd na jej profilu zabawne fotki z dziećmi na backstage'ach występów - również podczas koncertu w Warszawie towarzyszyła jej rodzina.

Zobaczcie ich najfajniejsze zdjęcia!