Pink jest totalnie zakochana w swojej rodzinie. Oto ich najfajniejsze zdjęcia

2019-11-24 10:30

Pink ogłosiła niedawno, że w 2020 roku planuje nieco odpocząć od pracy i skupić się na swojej rodzinie. Gwiazda jest szczęśliwą mamą i żoną i robi wszystko, aby jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi bliskimi. Nic dziwnego - to naprawdę świetna gromadka! Zobaczcie najlepsze zdjęcia Pink z rodzinką!

Pink ma w życiu jedną, ważną zasadę - nie idzie na kompromisy. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym gwiazda podąża za głosem serca, co jak dotąd wychodzi jej na dobre. Wokalistka dba o to, by mimo napiętego grafiku spędzać z dziećmi i mężem tak wiele czasu, jak to tylko możliwe.

W przyszłym roku tego czasu będzie miała w końcu tyle, ile tylko marzy. Gwiazda zapowiedziała bowiem ostatnio, ze w 2020 roku przyhamuje nieco z karierą, by skupić się przede wszystkim na życiu rodzinnym i spędzać z dziećmi całe dnie.

Pink i jej rodzina

Pink uwielbia dzielić się z fanami szczęśliwymi chwilami, które spędza ze swoimi dziećmi 8-letnią Willow i 2-letnim Jamesonem. Gwiazda chętnie publikuje na Instagramie zabawne zdjęcia z maluchami i Carey'em Hartem. Wokalistka opanowała trudną sztukę łączenia życia zawodowego z prywatnym i stara się nie rozstawać z rodziną nawet podczas tras koncertowych. Stąd na jej profilu zabawne fotki z dziećmi na backstage'ach występów - również podczas koncertu w Warszawie towarzyszyła jej rodzina.

Zobaczcie ich najfajniejsze zdjęcia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE