Pink

i

Autor: FaceToFace/REPORTER

Pink zawiesza karierę! "2020 rok to rok dla rodziny"

2019-11-15 14:27

W najnowszym zestawieniu najlepiej zarabiających wokalistek świata według magazynu Forbes, Pink z wynikiem 57 milionów dolarów znalazła się na piątym miejscu. Z tak sporymi oszczędnościami gwiazda może bez żadnych obaw zawiesić karierę, by skupić się na rodzinie. I jedynymi, którzy będą teraz cierpieć, będą jej fani...

Ostatnie miesiące były dla Pink bardzo intensywne. Z jednej strony gwiazda odbyła udaną, wielką trasę koncertową, a z drugiej, walczyła z internetowymi hejterami, którzy próbowali krytykować jej metody rodzicielskie. Gwiazda nie dała się jednak zbić z tropu i po początkowej kapitulacji uznała, że tym bardziej będzie pokazywała w internecie, jak szczęśliwe są jej dzieci.

Teraz jednak przyszedł czas na odpoczynek. Pink ogłosiła, że zawiesza karierę na co najmniej rok.

Pink robi przerwę w karierze

Gwiazda pojawiła się ostatnio na czerwonym dywanie gali CMA Awards 2019, gdzie rozmawiała m.in. z dziennikarzem Entertainment Tonight. To jemu Pink zdradziła plany na najbliższą przyszłość.

Przez dwa i pół roku nagraliśmy płytę i zrobiliśmy trasę. Teraz Willow wraca do szkoły, a Jameson niedługo pójdzie do przedszkola, więc to będzie rok dla rodziny. Wiele dzieje się też u Careya. Bardzo mnie wspiera. Jeździł za mną po świecie, a teraz jego kolej.

- wyznała.

Pink zatem robi przerwę w karierze nie tylko dla dzieci - które będą zachwycone, że w końcu mają ze sobą mamę na stałe - ale również dla ukochanego, który w ostatnich latach zajmował się dziećmi i schował w cień, po pozwolić Pink na podbijanie list przebojów. Carey Hart chętnie skorzysta więc z chwili, gdy gwiazda jest w domu, by samemu zająć się pracą.

Będziecie tęsknić? Na szczęście mamy Instagram, na którym Pink chętnie pokazuje, co się u niej dzieje!

Wyświetl ten post na Instagramie.
That is how you do a red carpet Post udostępniony przez P!NK (@pink)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Cookie Monster ? Post udostępniony przez P!NK (@pink)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE