Patrycja Kazadi w skąpym bikini wypoczywa na Stantorini. Fani oceniają: "Bogini"

2021-08-01 18:11 es
Patrycja Kazadi
Autor: WBF

Patrycja Kazadi postanowiła trochę odpocząć. Gwiazda wyruszyła do Grecji, a konkretnie na Santorini. Tam olśniewa w malutkim bikini. Strój nie pozostawia wiele wyobraźni i wzbudza prawdziwy szał wśród obserwatorów celebrytki. Patrycja Kazadi została nawet nazwana boginią! Trudno się z tym nie zgodzić...

Czujecie, jak robi się gorąco? To Patrycja Kazadi podkręciła temperaturę! Lato to czas urlopów i wyjazdów, często tych zagranicznych. Na właśnie taką formę wypoczynku zdecydowała się Patrycja Kazadi, która wyruszyła do Grecji. A mówiąc konkretniej - na urokliwą wyspe Santorini.

Gwiazda nie omieszkała zrelacjonować na Instagramie swojego wypadu. Wzbudziła tym niemałe emocje... Patrycja Kazadi pokazała się w bardzo skąpym bikini!

Jak nie przytyć na festiwalu?| ESKA XD - Fit vlog #28

Patrycja Kazadi kusi w bikini

Patrycja Kazadi jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie pozostaje w kontakcie z fanami. Często publikuje fotki swoich stylizacji lub relacjonuje wyjazdy. Jednak tak pikantnych zdjęć nie ma często...

Celebrytka wyruszyła na wakacje do Santorini. A skoro wakacje, to bikini. I to jakie! Patrycja Kazadi pokazała swoje zdjęcie w bardzo kusym bikini ozdobionym gwiazdami.

Posypały się komplementy!

- Uuuu! Moje ulubione BIKINI EVER 🔝🔝🔝 Pati 🔥🔥🔥 Ty powinnaś chodzić tylko w bikini 🙌🙌🙌

Napisała Ewa Chodakowska.

Nie ona jedyna jest zachwycona...

- Wow piękna 🔥❤️😍

- Bogini 🔥🔥🔥🔥🔥

- Aaaa boska! ❤️🙌🔥

- 🔥🔥🔥super kobieta👏

Czytamy pod zdjęciem Patrycji Kazadi w bikini.

I absolutnie się zgadzamy!

Zobacz inne gwiazdy, które zachwycają w bikini!

NAJNOWSZE