Anna Dereszowska

i

Autor: WBF

Anna Dereszowska prezentuje brzuszek i ogłasza: "żarty się skończyły"! Kiedy poród?

2021-08-01 12:59

Wśród gwiazd trwa najprawdziwszy baby boom. Wśród przyszłych mam jest Anna Dereszowska. Gwiazda chętnie relacjonuje na Instagramie przebieg swojej ciąży. Na najnowszych zdjęciach widać, że brzuszek jest już całkiem spory. Zatem aktorka ogłasza - "żarty się skończyły". Kiedy Anna Dereszowska urodzi?

Od kilku miesięcy nieprzerwanie trwa gwiazdorski baby boom. Praktycznie nie ma tygodnia, byśmy nie słyszeli o kolejnej ciąży lub narodzinach. Powiększają się rodziny zarówno polskich celebrytek, jak i tych mieszkających za oceanem.

Jedną z gwiazd, które spodziewają się niebawem dziecka, jest Anna Dereszowska. Brzuszek aktorki szybko rośnie!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Anna Dereszowska coraz bliżej porodu

Pod koniec czerwca Anna Dereszowska oficjalnie potwierdziła plotki. Gwiazda jest w ciąży! Ojcem dziecka jest partner aktorki, Daniel Duniak. Para wspólnie wychowuje 6-letniego synka Maksa. Ponadto Anna Dereszowska jest także mamą 13-letniej Leny, której ojcem jest jej poprzedni partner - Piotr Grabowski.

Anna Dereszowska nie śpieszyła się z ujawnianiem informacji o ciąży. W zasadzie zrobiła to w czasie, gdy po prostu nie dało się dłużej ukrywać rosnącego brzuszka. Na najnowszych zdjęciach aktorki widzimy, że jest już naprawdę spory.

- Żarty się skończyły ?

Napisała Anna Dereszowska pod zdjęciami zrobionymi podczas wypadu nad jezioro.

Choć aktorka nie zdradza terminu porodu, to zdaje się, że zostanie mamą jeszcze tej jesieni.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Jakie gwiazdy jeszcze zostały niedawno mamami?