Parodia reklamy Apartu hitem sieci! Lepsza niż oryginał? [WIDEO]

2020-11-13 12:51 kp
Świąteczna reklama Apartu 2020
Autor: Youtube/ Apart

Największe marki rozpoczęły już świąteczne kampanie reklamowe, próbując wprowadzić nas w świąteczny nastrój. Na prowadzenie zdecydowanie wysunęła się tu marka Apart, która do swojej reklamy zaprosiła trzy znane gwiazdy - Annę Lewandowską, Julię Wieniawę i Małgorzatę Sochę. Bajeczny, prawie 4-minutowy klip zainspirował do stworzenia parodii, która swoją popularnością zdecydowanie przebiła oryginał. Musicie to zobaczyć!

Twórcy świątecznych reklam co roku prześcigają się w pomysłach na stworzenie najbardziej klimatycznego, wzruszającego czy uroczego spotu. Tegoroczny wyścig możemy uznać już za otwarty - w telewizji od wielu dni pojawiają się już bożonarodzeniowe reklamy. Zdecydowanie najwięcej zamieszania w tym roku wywołała jednak reklama biżuterii Apart. Powiedzieć, że to hit sieci, to nie powiedzieć nic!

Twórcom świątecznej reklamy Apartu wyraźnie przyświecały dwa cele - reklama ma być piękna i długa :) Do współpracy słynna marka zaprosiła trzy niemniej słynne panie: Małgorzatę Sochę, która już od dłuższego czasu jest ambasadorką biżuterii Apart, oraz Julię Wieniawę i Annę Lewandowską. Nikt chyba nie mógł się spodziewać, że reklama - a raczej parodia reklamy Apartu - zrobi taką furorę.

ESKA XD #010

Parodia reklamy Apartu 2020 lepsza niż oryginał?

Co takiego wyjątkowego jest w świątecznej reklamie Apartu 2020? Podczas gdy w telewizji możemy zobaczyć krótkie fragmenty, w sieci pojawiła się cała, prawie 4-minutowa wersja spotu. W reklamie wykorzystano utwór Zbigniewa Wodeckiego Lubię wracać tam gdzie byłem, i to właśnie w rytm jego piosenki Julia Wieniawa, Anna Lewandowska i Małgorzata Socha wprowadzają nas w świąteczny nastrój, robiąc minki przed kamerami. Zobaczcie sami.

Oczywiście internauci szybko podzieli się w kwestii tego, czy reklama jest piękna i wzruszająca, czy też przydługawa i nieco bez sensu :) Co do jednego zgodzili się wszyscy - parodia reklamy Apartu to prawdziwy majstersztyk.

Za parodią reklamy Apartu stoją twórcy zrzeszeni w warszawskim Klubie Komediowym. W ich wersji klipu słyszymy autorską piosenkę w wykonaniu Ani Iwanek, w której zostaje ona "narratorką" i wyjaśnia śpiewająco, czym w danej chwili zajmują się Julia Wieniawa, Małgorzata Socha i Anna Lewandowska. A w pamięć zapada refren: "Jaka piękna i długa reklama Apartu..."

Co ciekawe, na parodię reklamy Apartu świetnie zareagował sam... Apart! Przedstawiciele marki zażartowali na Facebooku w komentarzach pod filmikiem:

Zrobiliście nam tym dzień. 😄 Już wiemy, kto będzie robił naszą kolejną reklamę!PS. Poczekajcie do jutrzejszego backstage'u - to dopiero będzie.

Z parodii uśmiała się też Julia Wieniawa:

Hahaha NOKAUT 😂👏🏼

- napisała krótko.

O popularności parodii reklamy Apartu może świadczyć fakt, że na Youtube ma już ponad trzy razy więcej wyświetleń niż oryginał! A którą wersję Wy wolicie?

NAJNOWSZE