Justin Bieber nagrał swoją wersję Rockin Around the Christmas Tree! Najlepszy cover EVER?

2020-11-13 8:30 kp
Justin Bieber
Autor: GUMU, GICE/Backgrid/East News

Gwiazdy i marki na dobre rozpoczęły już sezon świąteczny 2020. Choć z powodu pandemii koronawirusa o świąteczny nastrój w tym roku wyjątkowo trudno, do grudnia zostało trochę czasu i nie wszystko jeszcze stracone. Na początek dla swoich fanów coś wyjątkowego przygotował Justin Bieber. Muzyk nagrał nową wersję mega świątecznego hitu Rockin Around The Christmas Tree!

Święta coraz bliżej, co oznacza, że w sieci powoli zaczyna panować świąteczna atmosfera. W tym roku nie mieliśmy jeszcze okazji podziwiania świątecznych dekoracji, które zazwyczaj pojawiają się w centrach handlowych już w pierwszych dniach listopada - te zamknięte są przynajmniej do końca miesiąca z powodu pandemii. O to jednak, byśmy nie zapomnieli o sezonie świątecznym, zadbają gwiazdy.

Amazon zaprosił w tym roku wiele gwiazd muzyki do współpracy przy Amazon Original Songs - kolekcji największych świątecznych hitów nagranych na nowo przez ulubionych muzyków na świecie. Jedną z gwiazd, która stworzyła w ramach projektu swój cover jest sam Justin Bieber! Piosenkarz wybrał swój ulubiony świąteczny kawałek, czyli Rockin Around The Christmas Tree.

Justin Bieber śpiewa Rockin Around The Christmas Tree

Wydając piosenkę Justin Bieber zrobił swój pierwszy dobry, świąteczny uczynek - wspomógł ważne dla niego fundacje i do tego samego zachęcił fanów.

„Rockin’ Around the Christmas Tree ”zawsze było jedną z moich ulubionych piosenek na święta i cieszę się, że mogę współpracować z Amazon Music, aby udostępnić moją własną wersję moim fanom. Jestem bardzo wdzięczny, że mogę spędzić świętaz bliskimi, a także skorzystać z okazji, aby wspomóc LIFT, Inner-City Arts i Alexandria House: trzy niesamowite organizacje, które wspierałem w przeszłości. Mam nadzieję, że moi fani dołączą do mnie, docierając do społeczności i organizacji, na których im zależy, aby pomóc szerzyć radość tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

- napisał Jus w oświadczeniu.

ESKA XD #010

Poza Justinem Bieberem i jego Rockin Around The Christmas Tree, w projekcie Amazon Music wzięły udział m.in. Carrie Underwood, Mary J. Blige i Jess Glynne.

Fragment piosenki Justin Bieber zamieścił na swoim Instagramie, a całość możecie posłuchać na Amazon Music. Czujecie już święta?

NAJNOWSZE