Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Wygląda jak Anna Przybylska

2021-07-23 15:14 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Oliwia Bieniuk coraz intensywniej przygotowuje się do podbicia polskiego showbiznesu. Zainteresowanie córką Anny Przybylskiej już teraz jest spore, a jej jesienny udział w Tańcu z gwiazdami 2021 z pewnością przysporzy jej fanów. Oliwia wciąż szuka pomysłu na swoją karierę, jednak obecnie najbliżej jej do modelingu. Teraz pokazała zdjęcia z nowej sesji.

Fani Oliwii Bieniuk wciąż nie mogą wyjść z zachwytu urodą 18-latki, która po swojej słynnej mamie odziedziczyła to, co w wyglądzie najlepsze. Na wielu ujęciach córka Anny Przybylskiej łudząco przypomina zmarłą aktorkę. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie nastolatką nie mija, a teraz gdy skończyła ona szkołę, może sama zdecydować o tym, czy chce iść w ślady mamy i związać się z showbiznesem.

Oliwia Bieniuk postanowiła dać sobie szansę na zdobycie popularności i przyjęła propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami 2021. W związku z tym świeżo upieczona absolwentka szkoły zdecydowała się na tzw. gap year i pójdzie na studia najwcześniej w przyszłym roku.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska

A czym Oliwia Bieniuk chciałaby się zajmować w przyszłości? Aspirująca gwiazda nie ukrywa, że najbardziej interesuje ją aktorstwo lub modeling. W tym pierwszym nie miała jeszcze okazji się sprawdzić, natomiast to drugie nie jest jej obce. Oliwia ma za sobą wiele profesjonalnych sesji zdjęciowych, których efektami chętnie chwali się na Instagramie.

Tym razem córka Anny Przybylskiej pokazała zdjęcia z sesji wykonanej w jednym z pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie. Oliwia wystąpiła w niej wystylizowana na gwiazdę kina, jednak tym, co przede wszystkim zrobiło wrażenie na fanach, było jej podobieństwo na zdjęciach do zmarłej mamy.

Czysta mama😍😍

Super i jak patrzę na Panią to widzę Pani mamę 😍

Przepiękna 😍 mama tez byla prześliczną kobietą! Dobre geny:)

- czytamy w komentarzach.

Was też uderza podobieństwo Oliwii Bieniuk do Anny Przybylskiej?

NAJNOWSZE