Oliwia Bieniuk

i

Autor: WBF

Oliwia Bieniuk stawia na show-biznes. Na studia pójdzie najwcześniej za rok

2021-07-04 18:58

Oliwia Bieniuk skończyła w tym roku 18 lat. Niemal od razy zdecydowała się wejść do show-biznesu. Jej kariera zaczęła się od spektakularnych sesji zdjęciowych oraz udziału w show Taniec z gwiazdami. Teraz młoda celebrytka udziela licznych wywiadów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że nie zamierza na razie iść na studia.

Oliwia Bieniuk była sławna od małego, jako córka zmarłej Anny Przybylskiej. Dorastała jednak z dala od blasku fleszy. Wszystko zmieniło się, gdy skończyła 18 lat. Postanowiła iść śladami mamy i weszła do show-biznesu. Oliwia Bieniuk ma na koncie kilka sesji zdjęciowych. Oglądając ich efekty trudno uniknąć porównań do Anny Przybylskiej. Są bardzo podobne!

Swoją karierę Oliwia Bieniuk zaczyna od udziału w show Taniec z gwiazdami. Zanim jeszcze pojawi się na parkiecie, udziela kolejnych wywiadów.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Oliwia Bieniuk nie idzie na studia

Łączenie kariery i studiów to trudny kawałek chleba. Oliwia Bieniuk na razie stawia na show-biznes. Udzieliła wywiadu portalowi Party. Dowiadujemy się z niego, że Oliwia Bieniuk planuje zrobić sobie rok przerwy od nauki.

Mówiła celebrytka.

Dalej Oliwia Bieniuk zdradziła, że marzy, by dojść śladem Anny Przybylskiej i dostać się do szkoły aktorskiej.

Chciałabym bardzo pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać.

Wróżycie jej karierę filmową?

Matura w sumie poszła mi dobrze. Jestem zadowolona.[...] Planuję gap year, bo mam teraz "Taniec z Gwiazdami", a później raczej udam się na studia. Ja mam artystyczną duszę, więc jeśli chodzi o kierunek studiów, to bardziej humanistyczny.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?