Oliwia Bieniuk szczerze: "Lubię sobie zaimprezować"

2021-07-13 12:50 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Showbiznes stoi przed Oliwią Bieniuk otworem. Córka Anny Przybylskiej wystąpi w nowej edycji Tańca z gwiazdami, co wzbudziło duże zainteresowanie mediów nastolatką. Ona sama na razie nie ukrywa, że dopiero szuka pomysłu na swoją przyszłość, a przy tym jest zwyczajną dziewczyną, która czasem lubi spędzić czas ze znajomymi... Wróżycie jej karierę?

Oliwia Bieniuk od dłuższego czasu już znajdowała się w obszarze zainteresowań mediów plotkarskich, które coraz intensywniej śledziły poczynania nastoletniej córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Teraz jednak, gdy Oliwia oficjalnie została uczestniczką nowej edycji Tańca z gwiazdami, niemal codziennie dziennikarze wypytują ją o jej pomysł na karierę. Ona sama dopiero co zdała jednak maturę.

Choć Oliwia Bieniuk dorastała, obserwując brylujących w showbiznesie rodziców, znajdowanie się w centrum zainteresowania wciąż nie jest dla niej łatwe. Nastolatka przyzwyczaja się jednak do swojej popularności i chętnie wykorzystuje ją chociażby na Instagramie, gdzie pojawiają się kolejne profesjonalne sesje z jej udziałem. Ostatnio musiała zadać sobie trudne pytanie - czy na pierwszym miejscu postawi teraz naukę czy showbiznes? Na razie wybrała karierę.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Oliwia Bieniuk imprezowiczką

Ostatnio Oliwia Bieniuk przyznała, że mimo gwiazdorskiego statusu lubi spędzać czas tak, jak inne nastolatki - na imprezach! Szczególnie jeden z festiwali przypadł jej do gustu.

Moją ulubioną imprezą jest Opener…. Lubię sobie czasem zaimprezować jakkolwiek to zabrzmi

- powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Aspirująca celebrytka przyznała też, że sława jej nie męczy.

Jestem przyzwyczajona. Od dziecka byłam na świeczniku. Nie przejmuję się tym za bardzo

Wróżycie jej karierę?

NAJNOWSZE