Oliwia Bieniuk: partner z Tańca z gwiazdami to... już wiadomo, z kim zatańczy!

2021-07-19 13:09 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: VIPHOTO/East News

Choć Oliwia Bieniuk dopiero zaczyna w świecie showbiznesu, to właśnie ona wzbudza największe zainteresowanie fanów spośród wszystkich uczestników jesiennej edycji Tańca z gwiazdami. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka prawdopodobnie dowiedziała się już, z kim zatańczy. Oto jej partner!

Pytana o Taniec z gwiazdami Oliwia Bieniuk od początku zaznaczała, że nie jest dla niej ważne to, z kim zatańczy. Młoda celebrytka pojawi się w jesiennej edycji programu i będzie to jej pierwsze "poważne" zetknięcie ze światem showbiznesu. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dorastała w obecności mediów, jednak po raz pierwszy teraz ona sama jest w centrum zainteresowania.

Wejście do świata showbiznesu sprawiło, że Oliwia Bieniuk podjęła ostatnio ważną decyzję. Nastolatka zdała właśnie maturę, jednak zamiast iść na studia, postanowiła zrobić sobie rok przerwy - czy w tym czasie uda jej się podbić rodzimą branżę rozrywkową?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Taniec z gwiazdami 2021: Z kim zatańczy Oliwia Bieniuk?

Wiadomo już, kto będzie pomagał Oliwii Bieniuk w podbijaniu serc widzów w Tańcu z gwiazdami 2021. Fakt dotarł do informacji na temat tanecznego partnera aspirującej gwiazdy i trzeba przyznać, że może on zaskoczyć wiele osób. Według doniesień serwisu Oliwia Bieniuk zatańczy bowiem z debiutującym w show Jakubem Lipowskim.

Jakub Lipowski to utytułowany specjalista od tańców latynoamerykańskich. To właśnie z nim swoją taneczną karierę po zakończeniu Tańca z gwiazdami kontynuowała Olga Kalicka - para w 2017 roku wygrała turniej ProAm Warsaw International Dance Championship. Tancerz nie tylko świetnie tańczy, ale i dobrze wygląda - będzie stanowił z Oliwią Bieniuk piękną parę.

Będziecie im kibicować?

NAJNOWSZE