Oliwia Bieniuk Anna Przybylska

i

Autor: WBF

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska! Internauci zachwycają się nowymi zdjęciami

2021-07-01 16:03

Oliwia Bieniuk to już oficjalnie celebrytka! Była znana od małego jako córka Anny Przybylskiej, jednak teraz sama na poważnie wchodzi do show-biznesu. Oliwia Bieniuk pragnie połączyć karierę aktorki i modelki. Pierwsze efekty jej pracy widzimy na Instagramie. W najnowszej sesji zdjęciowej wygląda identycznie jak jej mama, Anna Przybylska.

Anna Przybylska była ulubienicą widzów. Niestety aktorka zmarła w wieku zalewie 35 lat, pokonał ją nowotwór trzustki. Jednak, zanim odeszła, zdążyła doczekać się trójki dzieci. Ojcem Oliwi, Szymona i Jasia jest jej wieloletni partner, Jarosław Bieniuk.

Najstarsza z dzieci - Oliwia Bieniuk - była od małego znana jako "córka Anny Przybylskiej". Teraz dziewczyna podrosła i samodzielnie wchodzi do show-biznesu. Trudno jednak uniknąć porównań do sławnej matki, ze względu na uderzające podobieństwo.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska w nowej sesji

W jednym z ostatnich wywiadów Oliwia Bieniuk wyznała, że marzy by - jak mama - łączyć karierę aktorki i modelki. Pierwsze efekty tych starań możemy zobaczyć na Instagramie.

Sesje zdjęciowe, w których bierze udział Oliwia Bieniuk, są zachwycające. 18-latka olśniewa urodą i do złudzenia przypomina swoją mamę.

Internauci są zgodni, że Oliwia Bieniuk to czysta Anna Przybylska!

- myślałam że to Ania?ale podobna

- Na 1 zdjęciu bardzo do mamy jesteś podobna ?

- Na tym zdj jak mama❤️

- Piękna po mamie ? wyglądasz cudownie ?

- czytamy pod zdjęciami.

Trudno się nie zgodzić z takimi komentarzami!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

Anna Przybylska

i

Autor: WBF