Tak Olivia Wilde uczciła Grammy 2021 dla Harry'ego Stylesa! Bardzo subtelne

2021-03-16 9:26
Harry Styles i Olivia Wilde
Autor: Invision/Invision/East News; VAGA, GRID/Backgrid/East News

Choć Harry Styles i Olivia Wilde oficjalnie nie potwierdzają łączącej ich relacji, aktorka coraz częściej pozwala sobie na delikatne sugestie, którymi potwierdzałaby krążące od tygodni w mediach plotki na temat ich związku. Po gali Grammy 2021, podczas której Harry Styles odebrał statuetkę za piosenkę Watermelon Sugar, aktorka zamieściła w sieci subtelne gratulacje.

Harry Styles dołączył do grona gwiazd, które na swojej półce mają statuetkę Grammy. Muzyk zdobył w miniony weekend Grammy 2021 dla najlepszego solowego wykonania za swój numer Watermelon Sugar, a swoją formę potwierdził oczywiście rewelacyjnym występem na scenie z tą właśnie piosenką. Na ceremonii, która z powodu pandemii koronawirusa odbyła się przed Staples Center w Los Angeles, towarzyszył mu jego menedżer, a prywatnie bliski przyjaciel, Jeff Azoff

To właśnie na ślubie Jeffa Azoffa Harry Styles pojawił się w styczniu w towarzystwie Olivii Wilde, co wywołało falę spekulacji na temat ich związku. Część fanów do końca miała więc nadzieję, że aktorka zostanie towarzyszką Hazzy również podczas Grammy 2021. On jednak nie z tych :) Aktorka nie zapomniała jednak o swoim chłopaku i po tym, jak zdobył statuetkę, zamieściła w sieci bardzo subtelny post.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Olivia Wilde świętuje Grammy 2021 dla Harry'ego Stylesa

Krótko po gali Grammy 2021 Olivia Wilde zamieściła na swoim Insta Story wymowne zdjęcie Paula McCartneya jedzącego... arbuza. To oczywiste nawiązanie do Harry'ego Stylesa i jego piosenki Watermelon Sugar, z którą triumfował podczas ceremonii.

Powoli więc możemy chyba przyjąć, że media miały rację co do związku Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde. Tego, że para będzie brylować na salonach, nie powinniśmy się szczególnie spodziewać - Harry zawsze należał do tajemniczych, jeśli chodzi o jego życie prywatne. Samą Olivię Wilde z jej poprzednim partnerem można było jednak regularnie oglądać na zdjęciach paparazzich oraz oficjalnych galach.

>> Z kim spotykała się Olivia Wilde? Lista jej randek jest dłuższa niż myśleliście

Myślicie, że ona i Harry Styles też zaczną się pokazywać razem?

Olivia Wilde na Instastory
Autor: Instagram/ Olivia Wilde
NAJNOWSZE