Harry Styles na Grammy 2021

i

Autor: KEVIN WINTER/AFP/East News; Amy Sussman/Getty AFP/East News; Invision/Invision/East News

Harry Styles na Grammy 2021 szalał z BOA! Założył trzy różne

2021-03-15 17:03

Fani Harry'ego Stylesa nie mieli wątpliwości, że gala Grammy 2021 może należeć do ich ulubieńca. I tak też się stało - gwiazdor zgarnął statuetkę dla najlepszej piosenki pop za swój numer Watermelon Sugar. Nie mniejszym hitem jednak niż sam utwór, zostały jego stylizacje z tego wieczoru. Harry Styles naprawdę ma polot fashionisty!

Harry Styles już od dawna wie, że gale muzyczne są po to, by szaleć ze stylizacjami! Fani gwiazdora uwielbiają jego modowy styl, który rozkwitł po tym, jak Hazza zaczął solową karierę. Harry Styles nie przejmuje się tradycyjnymi podziałami na to, co "męskie" i "kobiece" i zakłada po prostu to, co podpowiada mu fantazja. Damska torebka, perły czy nawet sukienki w jego wykonaniu nikogo nie dziwią, i co przy tym najfajniejsze, jest przy tym coraz bardziej męski, seksowny i atrakcyjny - przynajmniej zdaniem jego fanów. 

Harry Styles jest dzisiaj w doskonałym momencie kariery - kolejne jego solowe utwory podbijają nie tylko serca fanów, ale i zdobywają uznanie krytyków, czym dowodem jest zdobyta właśnie przez niego statuetka Grammy 2021. Poza muzyką Harry rozwija się w kierunku aktorstwa i buduje swoją opinię wśród kolegów i koleżanek z branży - naprawdę trudno dziś spotkać kogoś, kto nie pałałby do niego sympatią.

>> Harry Styles kpi z konserwatystów. Cały w falbanach pisze o męskich mężczyznach

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Harry Styles w boa na Grammy 2021

Gdy więc na galę Grammy 2021 Harry Styles zawitał owinięty kolorowym szalem boa, nikt nie był tym ani zdziwiony, ani zniesmaczony. Kolorowe stylizacje muzyka to już jego znak rozpoznawczy i trudno nie zauważyć, że Harry po prostu świetnie się w nich czuje. Tego wieczoru naprawdę zaszalał i pokazał się w trzech różnych strojach - każdy jednak ozdobił długim boa.

I tak do swojego występu na scenie Harry Styles włożył czarny, skórzany garnitur z retro spodniami, spod którego prezentował tatuaże na klatce piersiowej i do którego dobrał boa w kolorze zielonym. Odbierając statuetkę muzyk pozował w marynarce w kratkę i z liliowymi piórami, a udzielając później wywiadu - w czarnym boa. Wszystkie trzy stylizacje bez wątpienia zasługują na miano "odlotowych" :)

A która podobała Wam się najbardziej?

Sonda
Która stylizacja podoba Ci się najbardziej?