Z kim spotykała się Olivia Wilde? Lista jej randek jest dłuższa niż myśleliście

2021-03-06 15:02 kp
Olivia Wilde
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Zanim Olivia Wilde straciła głowę dla Harry'ego Stylesa, przez dziewięć lat była w związku z Jasonem Sudeikisem, z którym doczekała się dwójki dzieci. Lista jej facetów jest jednak znacznie dłuższa. Aktorka ma za sobą nie tylko randki z największymi przystojniakami Hollywood, ale i... małżeństwo! Sprawdźcie, z kim Olivia Wilde randkowała w przeszłości.

Od wielu tygodni media rozpisują się na temat relacji Olivii Wilde i Harry'ego Stylesa. Po tym, jak wiosną ubiegłego roku po dziewięciu latach związku aktorka rozstała się z Jasonem Sudeikisem, w styczniu tego roku można było ją zobaczyć po raz pierwszy u boku młodszego muzyka. Para już od jesieni pracowała razem na planie Don't Worry Darling i tam prawdopodobnie między nimi zaiskrzyło.

Jak dotąd ani Harry Styles, ani Olivia Wilde nie potwierdzili łączącej ich relacji, a ich związek nadal pozostaje w strefie domysłów. Nie tym będziemy się jednak teraz zajmować - czas cofnąć się w czasie do poprzednich relacji aktorki. Okazuje się, że Olivia Wilde ma całkiem ciekawą, randkową przeszłość!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Z nimi randkowała Olivia Wilde

Już jako 19-latka w 2003 roku Olivia Wilde wyszła za mąż za włosko-amerykańskiego filmowca Tao Ruspoli. Para spędziła razem siedem lat, gdy w 2011 roku aktorka złożyła pozew o rozwód.

Naprawdę miałam wrażenie, że zahamowałam swój rozwój. Myślę, że to jedna z rzeczy, które sprawiły, że czułam się tak nieswojo w moim małżeństwie. To naprawdę nie była wina mojego męża. To ja zdałam sobie sprawę, że mam jakby zahamowany rozwój. Wiedziałam, że jedynym sposobem, w jaki mogę dorosnąć, było nauczenie się zadbania o siebie.

- mówiła rok później.

Trzy tygodnie po ogłoszeniu rozstania z mężem Olivia Wilde zaczęła randkować z Ryanem Goslingiem. Parę przyłapano razem za ręce w marcu 2011 roku, a jeszcze wcześniej przyłapano na wspólnej kolacji. Aktorzy nie szczędzili też sobie czułych spojrzeń podczas gali rozdania Złotych Globów.

Już w kwietniu 2011 roku media pisały o randkach aktorki z Justinem Timberlake, który miał akurat przerwę w związku z Jessicą Biel. Celebrytów widziano na wspólnej zabawie w Los Angeles, a informatorzy mówili wtedy, że "oczywiście są parą  lub randkują". Sama Olivia Wilde studziła wtedy emocje przypominając, że z Justinem zna się i przyjaźni od lat.

Kolejnym romansem Olivii Wilde, o jakim plotkowały media, była relacja z Bradleyem Cooperem. Para miała się spotykać jeszcze latem 2011 roku po tym, jak aktor rozstał się z Renee Zellweger.

Już wtedy Olivia Wilde znała Jasona Sudeikisa. Para poznała się w jaku 2011 roku na imprezie Saturday Night Live. Zaczęli randkować w listopadzie, a w 2013 roku zaręczyli się. Para nigdy nie wzięła jednak ślubu, choć doczekała się dwójki dzieci: w 2014 roku na świat przyszedł Otis, a w 2016 - Daisy. W 2020 roku aktorzy rozstali się, jednak nigdy nie podali powodu zakończenia ich związku.

Od stycznia cały świat żyje relacją Olivii Wilde i Harry'ego Stylesa. Myślicie, że to ten ostatni?

NAJNOWSZE