gwiazdy

Od "Złotopolskich" do "Na dobre i na złe". Tak na przestrzeni lat zmieniał się Tomasz Ciachorowski

2024-04-05 11:25

Tomasz Ciachorowski zadebiutował na szklanym ekranie dopiero w 2008 roku, chociaż aktywny zawodowo pozostaje od 2001 roku. Zagrał w najpopularniejszych serialach i produkcjach. Tak zmieniał się na przestrzeni lat. Co o nim wiadomo?

Spis treści

  1. Tomasz Ciachorowski - Wiek i wzrost
  2. Tomasz Ciachorowski - Rodzina
  3. Tomasz Ciachorowski - Na dobre i na złe
  4. Tomasz Ciachorowski - Instagram
  5. Tomasz Ciachorowski - Pies
  6. Tomasz Ciachorowski - Seriale
  7. Tomasz Ciachorowski - Programy

Tomasz Ciachorowski należy do tego grona sławnych osób, które bardzo pilnują swojej prywatności i mają ją na wyłączność. Tomasz Ciachorowski stał się jednym z najpopularniejszych aktorów serialowych w Polsce. Co o nim wiemy?

Tomasz Ciachorowski - Wiek i wzrost

Tomasz Ciachorowski urodził się 5 kwietnia w 1980 roku w Gdańsku. Tomek jest średniego wzrostu i mierzy 179 centymetrów.

Tomasz Ciachorowski - Rodzina

Ciachorowski wychowywał się w gdańskiej dzielnicy Nowy Port z trzema siostrami. Kamila i Anna są starsze od Tomka, a Beata jest najmłodsza. Ojciec Ciachorowskiego zajmował się obróbką skrawaniem i miał sój warsztat.

Tomasz Ciachorowski - Na dobre i na złe

Ciachorowski dołączył do stałej obsady serialu "Na dobre i na złe" w 2020 roku. Wciela się w rolę kardiochirurga - Maksymiliana Begera. W 2015 roku zagrał epizodyczną rolę w tymże serialu.

Tomasz Ciachorowski - Instagram

Tomasza Ciachorowskiego możemy znaleźć na Instagramie pod nazwą "tomek_ciachorowski". Do tej pory jego profil śledzi 101 tysięcy osób.

Tomasz Ciachorowski - Pies

Tomek jest właścicielem suczki rasy Jack Russell Terier o imieniu Rejczel, która ma nawet własny profil na Instagramie - "rejczel_jrt".

Tomasz Ciachorowski - Seriale

Tomek zagrał w produkcjach, takich jak: "Złotopolscy", "Majka", "Na dobre i na złe", "Linia życia", "Hotel 52", "M jak miłość", "Korona królów" czy "Zakochani po uszy".

Tomasz Ciachorowski - Programy

Tomek chętnie bierze udział w programach rozrywkowych. Na swoim koncie ma już występy w: "Twoja twarz brzmi znajomo", "Taniec z gwiazdami" oraz "Agent - Gwiazdy".

Tomasz Ciachorowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021. Powalczy o zwycięstwo?

Tomasz Ciachorowski: Zdradził, jak spędził 40. urodziny. Zapamięta to na zawsze! #HOT