Tomasz Ciachorowski: żona, dzieci, wiek, wzrost, Na dobre i na złe, Instagram

2021-10-29 11:44 Alicja Wójcik
Tomasz Ciachorowski
Autor: WBF

Tomasz Ciachorowski: żona, dzieci, wiek, wzrost, Na dobre i na złe, Instagram - te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. O Tomaszu Ciachorowskim zrobiło się głośno w 2009 roku za sprawą serialu Majka, w którym aktor zagrał główną rolę męską. Ciachorowski zaskarbił sobie bardzo dużą sympatię widzów, a w 2011 roku był nominowany do Telekamery.

Tomasz Ciachorowski: żona, dzieci, wiek, wzrost, Na dobre i na złe, Instagram - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Tomaszu Ciachorowskim? Ukończył  Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Na małym ekranie zadebiutował w 2008 roku, przez dwa lata wcielał się w postać Jana Złotopolskiego w serialu Złotopolscy. Widzowie mogli oglądać go jak dotąd w dwóch programach rozrywkowych - Taniec z Gwiazdami oraz Agent - Gwiazdy. W 2021 ogłoszono, że Ciachorowski wystąpi również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Tomasz Ciachorowski: żona, dzieci

O życiu uczuciowym aktora spekuluje się od dawna. Tomasz Ciachorowski należy jednak do znanych osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie mówi o nim za wiele publicznie. Nie pokazuje się z nikim na ściankach, nie chwali się nim również w swoich mediach społecznościowych. Tomasz Ciachorowski jest za to właścicielem suczki Rejczel rasy Jack Russell Terrier, która ma swój profil na Instagramie.

Tomasz Ciachorowski: wiek

Tomasz Ciachorowski urodził się 5 kwietnia 1980 r. w Gdańsku. W 2021 roku skończył 41 lat.

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan
Sonda
Tomasz Ciachorowski powinien wygrać TTBZ?

Tomasz Ciachorowski: wzrost

Tomasz Ciachorowski jest średniego wzrostu - mierzy 179 cm.

Tomasz Ciachorowski: Na dobre i na złe

Tomasz Ciachorowski w 2015 roku zagrał epizod w serialu Na dobre i na złe. W 2020 dołączył do serialu jako zupełnie nowa postać - kardiochirurg Maksymilian Beger.

Tomasz Ciachorowski: Instagram

Instagram aktora to tomek_ciachorowski. Do tej pory udało mu się zdobyć ponad 83 tys. obserwujących! Aktor dzieli się przede wszystkim zdjęciami związanymi ze swoją pracą, jednak sporadycznie zdarza mu się wrzucić fotkę z wakacji czy wolnych chwil spędzanych wspólnie ze znajomymi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE