Na dobre i na złe - Tomasz Ciachorowski dołącza do obsady serialu. Kogo zagra?

2019-12-02 10:24 kw
Tomasz Ciachorowski
Autor: wbf

Minęło 20 lat, odkąd Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek serialu Na dobre i na złe, a my poznaliśmy jego głównych bohaterów. Od samego początku produkcja przyciąga przed ekrany telewizorów sporą publiczność, która z niecierpliwością wyczekuje nowych odcinków. Przez lata obsada serialu ulegała wymianie i naturalnej rotacji. Niektóre wątki wygasły, pojawili się również nowi bohaterowie, którzy nieźle namieszali. Okazuje się, że już wkrótce w serialu będziemy mogli oglądać Tomasza Ciachorowskiego. Kogo zagra przystojny aktor?

Na dobre i na złe - Tomasz Ciachorowski dołącza do obsady serialu. Kogo zagra? Tomasz Ciachorowski w ostatnich miesiącach występował w serialu M jak miłość. Wcielał się tam w psychopatycznego Artura Skalskiego, który stale zagrażał byłej żonie - Izie i jej ukochanemu Marcinowi. Jego bohater został zamordowany, Ciachorowski zniknął więc z obsady serialu. Okazuje się jednak, że już wkrótce zadebiutuje w innym serialu Telewizji Polskiej. Kogo zagra w Na dobre i na złe?

Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe

Tomasz Ciachorowski zniknął z serialu M jak miłość, ponieważ grany przez niego Artur Skalski został zamordowany. Na szczęście przystojny aktor nie zwalnia tempa i już wkrótce zadebiutuje w hitowym serialu Telewizji Polskiej - w Na dobre i na złe. Poinformował o tym sam Ciachorowski, publikując na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala w Leśnej Górze. Gwiazdor napisał:

Lekarza jeszcze nie grałem. Serc też nigdy wcześniej nie reperowałem. ❣️ #soon #workinprogress #idzienowe

Z wpisu wynika, że aktor wcieli się w rolę kardiologa, pracującego w szpitalu w Leśnej Górze. Nie wiadomo jednak, kiedy premierę będzie mieć pierwszy odcinek z jego udziałem. Czy Ciachorowski namiesza równie mocno, jak w M jak miłość? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce. 

NAJNOWSZE